Написать в Viber
Написать в Telegram
Ремонт гідроциліндра, ремонт гідроциліндрів, циліндрів - Гидравлика | Продажа | Ремонт любой сложности. Лучшие цены — Гидро Спец Маркет

Ремонт гідроциліндра, ремонт гідроциліндрів, циліндрів

Гідроциліндр або ГЦ - механізм, що перетворює енергію гідравлічної рідини в поступальні рухи штока.

У будь-якому гідроприводі він є так званою, кінцевою ланкою. Гідроциліндри знаходять своє застосування в безлічі самих різних сфер. Це сільськогосподарські машини, дорожня і будівельна техніка, комбайни, трактори, автомобілі, бурове обладнання, навантажувачі. Гідроциліндри в основному застосовуються там, де необхідно піднімати або утримувати вантажі. ГЦ можуть бути телескопічними, поворотними, двосторонньої або одностороннього дії.

Ремонт гідроциліндра, ремонт гідроциліндрів, циліндрів

Ремонт гідроциліндра, ремонт гідроциліндрів, циліндрів, по всій теріторії України, кращі та честні ціни!.
Зможемо відремонтувати ваш гідроциліндр.
Звоніть по телефону +38 (098) 566-43-77 чи залишайте заявку на сайті.

Особливості ремонту гідроциліндрів

Відновлення та ремонт гідроциліндрів починається з таких дій, як розбирання, мийка і дефектовка. При цьому фахівці визначають, як далі відбуватиметься ремонт гідроциліндра, а також, які вузли і запчастини необхідно замінити.

Компанія Гідро Спец Маркет проводить ремонт ГЦ за участю досвідчених фахівців, які в даній сфері є професіоналами. Гідроциліндр ремонт в нашій компанії здійснюється з використанням комплектуючих, виготовлених з матеріалів високої якості. Така якість роботи збільшить ресурс ремонтованого агрегату ще на довгий час.

Ремонт гідроциліндра спрямований на те, щоб усунути ті дефекти, які були придбані за час його функціонування на техніці, на яку він був встановлений. До ремонту не відносяться, наприклад, просто фарбування і заміна ущільнень - це набагато більш трудомістке, велике і серйозне захід.

Те, до якого виду належить той чи інший гідроциліндр, може відрізняти і процес ремонту. Як відомо, гідроциліндри бувають телескопічні і поршневі.

ремонт циліндрів

Ремонт телескопічного гідроциліндра

Подібні види гідроциліндрів встановлюються зазвичай на причепи та самоскиди. Це може бути малогабаритна і великогабаритна техніка. Її застосовують в сільському господарстві і в будівництві, і особливість її полягає, в основному, в підйомі кузова для різних потреб.

Така техніка зазвичай має односторонній, двосторонній і тристоронній тип вивантаження. Коли платформа навантажувача або кузов самоскида піднімаються, гідроциліндр нахиляється під необхідний кут і на цю сторону проводиться навантаження. Через це, штоки з одного боку можуть приходити в непридатність швидше, ніж ті, які знаходяться з інших сторін гідроциліндра.

Ремонт телескопічного гідроциліндра зазвичай починають з розбирання. При цьому виробляється уважний огляд, при якому майстер перевіряє кожен шток. Далі визначається вид і форма деформації, механічні пошкодження і складається план, як всі ці проблеми усунути. Буває, задіюється, наприклад, шліфувальний верстат, замінюється телескопічне коліно, шліфування і зварювання прибирає забоіни на гільзах, підбирається ремкомплект, проводиться покриття хромом і полірування (індивідуально обговорюється з замовником).

Після ремонту та необхідної обробки гидроцилиндр потрапляє на збірку, його укомплектовують необхідними деталями, а потім відправляють на стенд.

ремонт гідроциліндра

Ремонт поршневого гідроциліндра

Початок дій в процесі ремонту цього типу гідроциліндра схоже з ремонтом телескопічного. Це мийка, розбирання, огляд комплектуючих.

У чому полягає ремонт поршневого гідроциліндра:

  • Замінюються ущільнювальні елементи (ремкомплекти), грязес'емнікі і напрямні. Виконання цієї дії необхідно, оскільки в процесі експлуатації техніки ущільнення зношуються під впливом сили тертя.
  • На штоку ГЦ усуваються механічні пошкодження. Для початку, вони виявляються, потім місце навколо штока оберігають від попадання зварювального окалини на поверхню, яка не пошкоджена. Потім проводиться шліфування та при необхідності, хромування і полірування. Грязезйомники і напрямні швидше приходять в непридатність, якщо ці дефекти не усунути.
  • Замінюються вушка, якщо відсутня можливість перевтуліть старі вушка пристрою. Відновлюються бугеля, штуцери, калибруется стара різьблення або нарізається нова. У деяких випадках замінюється гільза з задиром. Якщо задір не прибрати і зібрати всі як є, то гідроциліндр згодом буде пропускати робочу рідину і все зусилля ремонту результату не принесуть.
  • Ремонт різних видів гідроціліндров

1. КУН - це найменування копновоза універсального навісного або ковша універсального навісного. Зазвичай навантажувач КУН застосовують, щоб перевозити сипучі матеріали, складати упаковані рулони трави, піднімати і переміщати поодинокі вантажі, згрібати сміття, в тому числі будівельний, в загальному, в багатьох сферах господарства. Тому якісний ремонт гідроциліндра КУН дуже важливий і затребуваний. Щоб здійснити ремонт гідроциліндра кун, зверніться до фахівців компанії Гідро Спец Маркет. У компанії проводиться ремонт гідроциліндра КУН 80х50х250 з вушками, а також ремонт гідроциліндра КУН 80х50х630 підйому ковша ЮМЗ.

2. Не менш важливі гідроциліндри, призначені для ремонту навісного обладнання тракторів ЮМЗ і МТЗ. Ці трактора продовжують активно використовуватися в багатьох галузях господарства, тому ремонт гідроциліндра ЮМЗ, а також ремонт гідроциліндра МТЗ не менш важливий, ніж ремонт різних модифікацій попереднього агрегату. Фахівці компанії Гідро Спец Маркет здійснюють такі операції: це ремонт гідроциліндра ЦС-75, ремонт гідроциліндра ЦС-100, а також ремонт гідроциліндра ЦС-200.

3. Якщо необхідний ремонт гідроциліндра навішування ЮМЗ, або виникла необхідність провести ремонт гідроциліндра навішування МТЗ, то ми рекомендуємо також звернутися до фахівців компанії Гідро Спец Маркет за вказаними на сайті номерами телефонів. Крім того, майстри компанії виконають якісний ремонт гідроциліндра навішування Т-40, і ремонт гідроциліндра навішування ЛТЗ. Маючи власні ремонтні майстерні, фахівці компанії виконають також ремонт гідроциліндра підйому кузова МТЗ, ремонт гідроциліндра підйому кузова ЮМЗ, зроблять якісний і швидкий ремонт гідроциліндра підйому кузова Т-40, і ремонт гідроциліндра підйому кузова ЛТЗ.

4. Для дровоколов зазвичай застосовуються поршневі гідроциліндри. Внутрішній діаметр гільзи у них становить 80 мм, гідроциліндр двосторонньої дії. Гідроциліндр на дровокол підбирається зазвичай в залежності від того, дерев'яні колоди якого розміру будуть використовуватися. Хід гідроциліндра буде залежати саме від цього. Важливо мати справний механізм, тому ремонт гідроциліндра на дровокол також відноситься до важливих і актуальних пропозицій.

Ремонт гідроциліндрів компанією Гідро Спец Маркет

Компанією Гідро Спец Маркет пропонуються послуги професійного ремонту гідроциліндрів. Звернення в нашу компанію - гарантія бездоганної якості виконаних робіт.

Ремонт гідроциліндрів може включати такі види дій:

  • Ущільнення штока і поршня замінюються.
  • Замінюється хромований шток.
  • Гільза гідроциліндра також замінюється.
  • Поршні, вушка передньої і задньої кришки також можуть підлягати заміні.
  • Відремонтовані гідроциліндри перевіряють на спеціальному гідравлічному стенді.
  • Ремонтні роботи будь-якої складності проходять в компанії під чітким керівництвом і контролем досвідчених фахівців, тому процес відбувається завжди на високому рівні.

Ремонт гідроциліндра, ремонт гідроциліндрів, циліндрів

Ремонт гідроциліндра, ремонт гідроциліндрів, циліндрів, по всій теріторії України, кращі та честні ціни!.
Зможемо відремонтувати ваш гідроциліндр.
Звоніть по телефону +38 (098) 566-43-77 чи залишайте заявку на сайті.

Медиа
Купить или произвести ремонт гидравлики по всей Украине. Честная Цена.


Вся Украина. Александрия, Бахмут, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердянск, Борисполь, Бровары, Борщаговка, Винница, Вознесенск, Волноваха, Днепр, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Ирпень, Каменец-Подольский, Каменское, Киев, Конотоп, Константиновка, Коростень, Коростышев, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Кировоград, Курахово, Конотоп, Кадиевка, Луцк, Луцьк, Львів, Львов, Лисичанск, Мариуполь, Мелитополь, Мукачево, Макеевка, Миргород, Моршин, Николаев, Никополь, Новая Каховка, Одесса, Обухов, Павлоград, Первомайск, Покровск, Полтава, Прилуки, Ровно, Северодонецк, Славянск, Смела, Сумы, Тернополь, Токмак, Ужгород, Умань, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Хуст, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Черноморск, Чугуев.