Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Переобладнання під стартер Дон, Нива (СМД-18)

(1 отзыв клиента)

Переобладнання стартера на Дон, Нива, Полісся, ДТ-75, Словак, Юбана, Магнетон.
Стартер 24В+перехідна плита. Зібраний вузол підключаємо до акумулятора від 90А до 140А.

15 650

В наявності переобладнання під стартер для різної техніки та двигунів, таких як: МТЗ, ЮМЗ, ДОН, НИВА, Т-150 та багатьох інших.

ПДМ складається з перехідної плити та стартера, стартер може бути на 12В або на 24В, комплектація виробниками Юбана, Словак, Магнетон в залежності від вашої техніки та необхідних параметрів.

Можливе виготовлення переобладнання під стартер за вашими індивідуальними параметрами, якщо потрібна посилена модель. Гарантія на наші ПДМ установки складає 6 місяців.

Як переобладнати двигун із пускача на стартерний запуск? ПДМ має з ПД ідентичні отвори кріплення. Така конструктивна особливість ПДМ була зроблена для того, щоб не виникало жодних проблем з переробкою двигуна під стартер. Достатньо просто зняти ваш старий пусковий ПД та на його місце, без будь-яких додаткових зусиль поставити нашу ПДМ установку.

Інструкція із встановлення:

1. З редуктора знімаємо пусковий двигун ПД-10

2. На редуктор встановлюємо наше обладнання (плита зі стартером)

3. Зібраний вузол підключаємо до акумулятора від 90А до 140А

Наше конструкторське бюро створило інноваційний перехідник (ПДМ) із пускового двигуна під стартер. Переобладнання під стартер дон (пусковий двигун універсальний) має просту конструкцію в порівнянні з пусковими двигунами ПД-8, ПД-10 і ПД-350.

Застосування ДОН, НИВА
Двигун СМД-18
Різновид  24В
Стартер Словацький, Юбана, Магнетон
Гарантія 12 міс

Стартер (англ.  starter , від start  – починати, пускати в хід), основний агрегат пускової системи двигуна, що розкручує його вал до частоти обертання, необхідної для запуску двигуна. Основні вузли стартера – двигун, редуктор, пристрої зчеплення та розчеплення з валом основного двигуна, пусковий пристрій (для стартерів, які не можуть запускатися самостійно, наприклад, бензинових, турбокомпресорних). За принципом роботи стартери поділяються на інерційні, прямої дії та комбіновані. В інерційних стартерах розкручується спочатку маховик, в якому накопичується енергія, що забезпечує прокручування валу основного двигуна при зчепленні його з валом. Стартер прямої дії розкручує безпосередньо вал основного двигуна. Розрізняють стартери електричні , пневматичні, гідравлічні , бензинові, турбостартери.

Стартер складається з електродвигуна постійного струму, механізму приводу та механізму керування. При замиканні контактів замку запалювання по обмотці електромагніту, що втягує, протікає струм, плунжер електромагніта втягується і включається утримуюча обмотка електромагніта. Плунжер електромагніту та з’єднаний з ним важіль переміщає шестерню бендикса. Одночасно плунжер тисне на пластину, яка в момент введення шестерні в зачеплення з вінцем маховика замикає контакти. Струм через замкнуті контакти надходить в обмотку електродвигуна, і якір починає обертатися.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Борис Викторович

    Сменить пд на пдм было лучшим решением!
    Спасибо за оперативность

    Борис Викторович

    • admin

      Спасибо за Ваш заказ!

      admin