Написать в Viber
Написать в Telegram

Гідроциліндр AH 176605 (AN 176605) John Deere

(1 отзыв клиента)

Гідроциліндр AH 176605 (AN 176605) John Deere виконаний за оригінальним кресленням

Гарантія 6 місяців

Доставка Нова Пошта, САТ, Делівері, оплата при отриманні.

В наявності Гідроциліндр АН 176605 Детальніше Виконаний за оригінальним кресленням, гарантія 6 місяців.

Сільгосптехніка – вид техніки, якому необхідна надійність використання та високоякісне складання. Техніка низької якості, призначена для сільського господарства, може затримувати основні процеси, пов’язані з посівом та збиранням урожаю. Тому на якісній техніці, що зарекомендувала себе, економити не варто – надійні комбайни і якісні комплектуючі до них будуть запорукою безперебійної роботи і допоможуть уникнути простою техніки. Одним із відомих у світі виробників, якому довіряють у багатьох країнах світу, є американський бренд John Deere.

John Deere

Його вирізняє багаторічна історія, постійні вдосконалення, використання сучасних технологій. Це дозволяє випускати високоякісну сільгосптехніку та комплектуючі до неї. Навіть найскладніші умови не завадять комбайнам John Deere випереджати сільськогосподарську техніку інших фірм за своїми технічними особливостями та термінами експлуатації. Але навіть найнадійнішу техніку в процесі роботи можуть спіткати несправності і їй, або її частинам може знадобитися заміна або ремонт. Гідроциліндр AN 176605 John Deere можна придбати в компанії Гідро Спец Маркет. Також компанія здійснює ремонт гідравліки : ремонт гідроциліндрів, ремонт гідромоторів, ремонт гідронасосів і т.д.

Сільгосптехніка для жнив має володіти: надійністю, продуктивністю, низькими показниками витрати палива та втрат зерна. Збирання врожаю комбайнами John Deere можна назвати повністю таким, що відповідає високим вимогам. Цю техніку легко пристосовувати під кліматичні особливості регіону. Насамперед важливі типи культур, сівозміна, вологість посівів та інші характеристики.

Гарантія 12 місяців, також Гідро Спец Маркет виконує капремонт гідроциліндрів John Deere будь-якої складності

Єдиним умовним недоліком комплектуючих техніки John Deere у результаті можна назвати їхню високу вартість. Але є спосіб компенсувати високу ціну – придбати аналог у компанії Гідро Спец Маркет.

Крім того, ми пропонуємо капітальний ремонт оригінальних циліндрів Джон Дір. Виконуємо хліфування та хромування штоків. Також виконуємо заміну штоків та ущільнень. Після цього циліндр проходить випробування на стенді. І в результаті отримує гарантію.

Артикул: 176605 Категория:

Бренд

John Deere

John Deere

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Виктор

    Замовляв у хлопців ремонт мого оригінального джон діра . Запропонували зробити такий самий, щоб був запасний. Дуже добре виконали ремонт і новий циліндр

    Виктор