Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Bosch Rexroth ремонт гідроциліндра

(1 отзыв клиента)

1 000

Компанія Гідро Спец Маркет робить ремонт гідроциліндрів Bosch Rexroth будь-яких типів та будь-якої складності.

Телефонуйте +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті .

Компанія Bosch Rexroth входить до групи компаній Robert Bosch GmbH та є провідною з впровадження сучасних технологій в аграрній галузі. Асортимент та велика потужність виробництва дозволяє комплексно вирішувати проблеми будь-якої технології. На українському ринку гідравліка Bosch представлена ​​з 1993 р. і є найбільшим постачальником вторинного ринку запчастин а також гідроциліндрів. Ну а сервіс Гідро Спец Маркет робить будь-який ремонт гідроциліндра Bosch Rexroth .

Гідроциліндри Bosch Rexroth

На окрему увагу заслуговують гідроциліндри Bosch Rexroth або просто гідроциліндр Rexroth. Відрізняються точним виготовленням штоків із сучасними ущільненнями, що дозволяє надійно видаляти повітря. Гідроциліндри Bosch бувають трьох типів: круглі циліндри , зі стяжками , з вимірювальною системою .

Вони мають кілька особливостей, наприклад, мають робочий тиск до 4000 бар, а довжина ходу може досягати 6 м. Гідроциліндри Bosсh мають діаметр поршня від 25 до 320 мм.

Причини несправностей:

  • Найчастішою поломкою, після якої може знадобитися ремонт гідроциліндра Bosch Rexroth, називають механічні пошкодження ущільнень або штоків гідроциліндра.
  • Потрапляння сторонніх речовин у робочу рідину можна назвати частою причиною неполадок гідроциліндра. Спровокувати неполадки та подальший ремонт можуть і хімічні речовини, що використовуються для чищення гідроциліндра.
  • Коли допустима до експлуатації температура гідроциліндра підвищується, також можуть виникнути неприємності для власника техніки. І в цьому випадку потрібне звернення лише до фахівців високої кваліфікації.
  • Підвищеної уваги та постійного контролю також вимагає робочий тиск у гідроциліндрі.
  • Своєчасна заміна олії дуже важлива. Олія повинна відповідати нормам, прописаним виробником. В іншому випадку гідроциліндр після недовгої експлуатації може вийти з ладу.

Ремонт гидроцилиндров Bosch Rexroth

Компанія Гідро Спец Маркет підходить до ремонту гідроциліндрів Bosch Rexrorh комплексно. Щоб зробити ремонт гідроциліндра Бош, виробляються розрахунки виготовлення ремкомплекту до мілімікрону, щоб уникнути пропускання повітря. Ремкомплекти створюються саме під ваш гідроциліндр на 3D принтері з необхідних матеріалів для конкретної моделі. Тому нам під силу зробити ремонт будь-якої гідравліки Bosch . Фахівці Гідро Спец Маркет завжди враховують зношування гідроциліндра, що дозволяє нам давати гарантію від 6 місяців .

 

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Леша

    Отвозили в сервис штоки на шлифовку и хромирование. Получилось идеальное зеркало

    Леша