Написать в Viber
Написать в Telegram

Диск зчеплення МТЗ-80-2022 (7 пелюсток)

(1 отзыв клиента)

Вам потрібен ремонт гідроциліндра , ремонт гідророзподільникаремонт стартераремонт генератораремонт гідромотораремонт гідронасосу , ремонт ГУРу ? Всі ці запчастини ви можете відремонтувати, обміняти або купити, в сервісі гідравліки Гідро Спец Маркет .

В наявності диск зчеплення пелюстковий МТЗ з металокераміки Детальніше Ресурс пелюсткового зчеплення перевершує звичайне зчеплення з лапками у кілька разів (залежно від умов експлуатації). Встановлюється на 4-х та 6-ти циліндрових двигунах, найменування вказані нижче у таблиці.

Призначення забезпечує фрикційне зачеплення (вмикання, відключення трансмісії)
Застосування МТЗ-80, 82, 892, 920, 950, 1025, 1221, 1523
Кількість пелюсток 7
Двигуни Д-243, Д-245, Д-245.5, Д-260
матеріал металокераміка

безасбестова накладка, преміум якості.

гумовий демпфер,

латунні заклепки

 

Призначений для справного з’єднання дизеля та трансмісії, короткочасного їх роз’єднання, а також запобігання трансмісії від перевантажень
Каталожний номер 2022-1601130А, МТЗ-80-2022
Гарантія 6 місяців

Диск зчеплення пелюстковий МТЗ – механізм, заснований на дії сили тертя ковзання ( фрикційна муфта ); призначений для передачі моменту, що крутить , плавного перемикання передач, гасіння крутильних коливань, короткочасного від’єднання трансмісії від маховика двигуна.

Зазвичай термін зчеплення відноситься до компонента трансмісії транспортного засобу, призначеного для підключення або відключення з’єднання двигуна внутрішнього згоряння з коробкою передач.

Зчеплення служить для тимчасового роз’єднання колінчастого валу двигуна з силовою передачею автомобіля, що необхідно при перемиканні шестерень у коробці та при гальмуванні автомобіля. Крім того, зчеплення дає можливість плавно рушати з місця.

МТЗ є в декількох модифікаціях, що відрізняються типом і передавальними числами трансмісії, пуском двигуна, «прив’язковими місцями» для навісного та дизайном, а також типом гуми, що використовується, величиною агротехнічного просвіту і потужністю двигуна.

Застосування тракторів МТЗ: можуть використовуватися на роботах та агрегатуються з навісними, напівнавісними, причіпними та стаціонарними машинами. Велика варіативність навісного обладнання представлена ​​над ринком величезною кількістю виробників.

Основне призначення тракторів МТЗ-80 (82) – комплексна механізація вирощування та збирання так званих просапних культур (кукурудза, картопля, соняшник, овочебаштанні та ін).

Інша сфера застосування – роботи загального призначення. Трактори МТЗ-80 (82), володіючи досить високими для тракторів швидкісними даними, оснащені пневмосистемою та світлосигнальною апаратурою, можуть виконувати значні за обсягом транспортні роботи, успішно конкуруючи у важких дорожніх умовах із вантажними автомобілями.

Диск зчеплення пелюстковий МТЗ та його технічні розміри

Зовнішній діаметр 340 мм
Кількість шліців 12 шт
Внутрішній діаметр (між шліцами) 35 мм
Вага 3,1 кг
Переваги пелюсткового зчеплення перед звичайним зносостійкі фрикційні накладки (властивості матеріалу, товщина накладок)

високий коефіцієнт тертя

термостійкість матеріалу

Артикул: 2022 Категория:

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Андрей Нечипоренко

    Диск отлично подошёл и пришел хорошо упакованным, спасибо.

    Андрей Нечипоренко