Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Hyva ремонт гідроциліндра

(1 отзыв клиента)

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

1 000

Ремонт гідроциліндра Hyva

Компанія HYVA була заснована в Нідерландах в 1979 році. Продукція компанії складається з фронтальних телескопічних гідроциліндрів , циліндрів тристоронньої дії, мобільні та статичні компресори. Дочірні компанії: Hyva Holding BV, Hyva Corporation та Hyva International BV У наших матеріалах можна знайти порівняння гідравліки Хіва та гідравліки АМП . Гідравліка Hyva зарекомендувала себе не лише в Україні, а й на світовому ринку як надійний постачальник гідроциліндрів.

Для здійснення гідрофікації спеціалізованої вантажної техніки застосовують гідравлічні циліндри відомої голландської компанії Хіва. Вони являють собою гідравлічний агрегат поступальної дії та служать для переміщення та подачі односпрямованої сили для підйому того чи іншого вантажу. Гідроциліндри застосовуються в будівельно-дорожніх та підйомно-транспортних машинах, космонавтиці, авіації, металорізальних верстатах та ковальсько-пресувальних машинах. Голландська торгова марка Хіва пропонує широкий асортимент телескопічних гідравлічних циліндрів, що відрізняються європейською якістю та надійністю. На сьогоднішній день продукція хіву успішно продається більш ніж у ста країнах світу. Гідроциліндри hyva бувають з вушком, із зовнішнім корпусом і з вушками по обидва боки. Крім того, вони можуть бути двосторонньої дії і для самоскидів із тристороннім розвантаженням. Максимальна вантажопідйомність гідравлічних циліндрів може становити 90 тонн. У виробництві гідравлічних циліндрів використовуються інноваційні технології та якісні матеріали.

Різновиди гідроциліндрів Хіва

Гідроциліндри HYVA бувають поршневі , сильфонні , плунжерні , мембранні та телескопічні . Виробником передбачено 2,5-5 м ходу. Гідравлічні циліндри HYVA працюють при температурному режимі від -40 до +60°С. Основні елементи – поршень, шток, гільза.

Ремонт гідроциліндра Hyva

Компанія «Гідро Спец Маркет» виконає ремонт гідроциліндра Hyva з гарантійним і післягарантійним обслуговуванням та ремонт будь-якої іншої гідравики Хіва на будь-яку техніку, в тому числі і на самоскиди, тягачі, причепи, дорожню техніку. Робимо безкоштовне дефектування . Телефонуйте нам за телефоном +38(098)566-43-77 або залишайте заявку на ремонт на сайті .

Ремонт гідроциліндра Hyva

 

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Златоусова Ирина

    Чинили у нас несколько цилиндров подъёма, все работает.
    Отдельное спасибо за скидку!

    Златоусова Ирина