Написать в Viber
Написать в Telegram

Колінвал на трактор МТЗ-80, МТЗ-82


Колінвал на трактор МТЗ-80, МТЗ-82 
Двигун Д-240
Номер за каталогом:
240-1005020-B1

У вартість колінвалу МТЗ та колінвалу ЮМЗ входять набори корінних та шатунних вкладишів. Колінчастий вал – вузол складної форми, який перетворює зусилля в момент, що крутить. Він складається з корінної шийки, шатунної шийки, щік, передньої вихідної частини валу та противаг. Колінчастий вал приймає змінні навантаження від газу та сили інерції обертових мас. Є елементом кривошипно-шатунного механізму. Він складається з ряду шатунних і корінних шийок, що пов’язані між собою щоками. Противага різних по діаметру шатунних шийок і корінних забезпечує плавну роботу двигуна.

Компанія Гідро Спец Маркет продає колінчастий вал на трактори МТЗ-80, МТЗ-82.

Номер за каталогом: (240-1005020-B1)

Колінвал для двигуна Д-240 виробництво Росія, Набережні Човни

Через те, що колінвал двигуна Д-240 отримує підвищене навантаження, швидко відбувається знос і з’являється потреба в заміні. До колінвалу МТЗ є досить високі вимоги: вищий ступінь жорсткості, стійкість до корозії, високий поріг опірності та зносостійкість.
Багато хто віддає перевагу тільки перевіреним виробникам, саме тому при виборі постачальників багато років тому ми зупинилися на НЧКЗ Набережні Човни і з того часу ні про що не пошкодували, за останні роки не було жодного повернення або ремонту за гарантією. Тому сміливо можемо ручатися за якість колінвалу МТЗ.
Цей колінвал підходить також на трактор ЮМЗ та деякі види екскаваторів.

Доставка по всій Україні без передоплати будь-якими перевізниками: САТ, Нова Пошта, Інтайм, Делівері

Гарантія від 6 місяців, післягарантійне обслуговування.

Також Гідро Спец Маркет пропонує ремонт коленвала МТЗ, його шліфування, вирівнювання, видалення тріщин та діагностику. Гарантія на ремонтні роботи 6-12 місяців.

 

Артикул: 033 Категория:

На основе 0 отзывов

0.0 в целом
0
0
0
0
0

Будьте первым, кто оставит отзыв “Колінвал на трактор МТЗ-80, МТЗ-82”

Отзывов пока нет.