Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Насос дозатор OSPC 160 (МТЗ, ЮМЗ)

(1 отзыв клиента)

Ремонт насосів дозаторів на трактори , по всій території України.
Зможемо відремонтувати ваш дозатор незалежно від характеру поломки.
Телефонуйте за телефоном +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті.

В наявності Насос дозатор OSPC 160 Детальніше

Застосування МТЗ 80, МТЗ 82, ЮМЗ 6, Т 40, Нива СК 5, ДОН 1500 и другие
Номінальний робочий об’єм 160 л/хв
Номінальна витрата рідини 16л/хв
Максимальний тиск на запобіжних клапанах 200 бар
Номінальний тиск 150 бар

Насос-дозатор (гідроруль)  – насос , призначений для точного дозування заданого обсягу продукту.

Застосовуються у харчовій, косметичній, фармацевтичній, хімічній та інших галузях промисловості. При виборі насоса дозування необхідно враховувати обсяг дози, точність дози, необхідну швидкість наповнення.

Продуктивність насоса-дозатора зазвичай вимірюється в мл/годину або л/годину.

За типами поділяються на:

Ознаки та причини несправності насос дозатор OSPC 160

Нестійкий передній міст Може повідомляти про усунення осі поворотного валу. Крім цього, причина може бути в зазорах, які утворилися в тязі кермового керування або в якомусь із вузлів агрегату. Можливо, стане необхідним ремонт насос OSPC 160 дозатор.

Прикладання великих при повороті керма Причиною полягає у зменшенні обсягу олії у дозаторі. Наступною можливою причиною техніки називають попадання повітря в гідросистему, що може спричинити роботу обладнання вхолосту.
Самостійний поворот керма Причина подібної неполадки – у неправильному місцезнаходження золотника у насосі. Дві пружини впливають з його нейтральне становище. Від поломки однієї з пружин, олія може почати подаватися на один циліндр, а це призведе до несанкціонованого повороту керма. При виникненні подібної проблеми або інших проблем, пов’язаних з насосом-дозатором, компанія Гідро Спец Маркет виконає ремонт насоса-дозатора в термін 4-7 днів.
Виявляється відсутність упору або дуже поганий упор при повороті За свідченням фахівців, причиною є нестача олії у дозаторі. Це негативно впливає на його роботу. Другою причиною названої проблеми можуть бути непридатні, зношені ущільнення циліндрів, що відповідають за поворот транспорту.
Колеса трактора повертаються в інший бік, протилежний від повороту керма.

 

Ця проблема може бути викликана наступною причиною: висновки до циліндрів неправильно з’єднані з насос-дозатором. Це призводить до того, що робоча рідина подається на інший циліндр та інша сторона посилюється.

Ремонт насоса дозатор OSPC 160 займає 5-7 днів. Після ремонтних робіт ви можете забрати дозатор особисто або отримати його будь-якою службою доставки.

Артикул: OSPC 160 Категории: ,

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Демидов Максим

    Поставили пару недель назад и работает отлично. Скоро пришлю запчасти на приём

    Демидов Максим