Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Насос НШ 50-16 подвійний

(1 отзыв клиента)

Гідро Спец Маркет виконує складання будь-яких спарених насосів на замовлення. НШ 50-50, НШ 50-32-10, НШ 50-32, НШ 10-10, НШ 32-32 та багато інших. Термін виконання замовлення 1-2 дні, гарантія 6 місяців.

10 450

НШ 50-16 правого та лівого обертання Детальніше Можуть збиратися з круглих і плоских нш за бажанням клієнта.

Насос – гідравлічна машина , що перетворює механічну енергію приводного двигуна в енергію потоку рідини , що служить для переміщення та створення напору рідин всіх видів. Різниця тиску рідини на виході з насоса і приєднаному трубопроводі зумовлює її переміщення.

ПРИ МОНТАЖІ НАСОСУ НШ 50-16 ПОВИННІ БУТИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ НАСТУПНІ УМОВИ:

1. Перш ніж встановити насос, перевірте відповідність напрямків обертання валу приводу та насоса. Напрямок обертання визначають з боку ведучого валу: праве – за годинниковою стрілкою, ліве – проти годинникової стрілки. При невідповідності напрямків відбувається вичавлювання манжети ущільнення валу насоса.

2. Самостійна перебирання насоса з метою зміни напрямку обертання не допускається. Гарантії виробника на такий насос не поширюються.

3. Насос встановлюється в посадкове місце і рівномірно затягуються кріпильні болти (гайки), уникаючи при цьому перекосів, що створюють радіальне та осьове навантаження на вал насоса. Кріпильні болти (гайки) обов’язково повинні бути законтрені шайбами.

4. Всмоктувальні трубопроводи та бак гідросистеми повинні бути очищені. При встановленні кутових муфт, штуцерів і т.д. необхідно стежити, щоб бруд не потрапив у трубопроводи, а також контролювати наявність та цілісність ущільнювальних кілець, змастивши їх при монтажі консистентним мастилом. Всмоктуючий і напірний гідролінії приєднуються до насоса за допомогою фланців з ущільнювальними елементами (як правило – кільцями).

5. Всмоктувальна гідролінія повинна бути по можливості мінімальної довжини з мінімальною кількістю згинів, звужень та кутових з’єднань. Швидкість перебігу рідини трохи більше 1,5 м/с. 6. Напірна гідролінія повинна забезпечувати швидкість перебігу рідини не більше ніж 5 м/с. 7. Установка кранів, фільтрів, клапанів на всмоктувальній лінії не допускається. Для грубого очищення олії на всмоктувальній гідролінії рекомендується встановлювати сітку, що фільтрує, з осередками 2 мм. 8. Для зниження впливу на насос вібрації, пульсації тиску і резонансних явищ на ділянці напірної гідролінії рекомендується встановлювати компенсуючу ланку. 9. Перевірити якість робочої рідини. Забороняється експлуатувати насос за наявності в маслі води та механічних домішок вище за норму. При необхідності замініть олію, попередньо промивши гідросистему. При зміні робочої рідини повинна проводитись обов’язкова заміна фільтроелементу, очищений сапун гідробака. Насоси слід застосовувати в гідросистемах машин, оснащених фільтрами з номінальною тонкістю фільтрації не грубіше 25 мкм при експлуатації насосів до 100 бар і не грубіше 10 мкм при експлуатації насосів понад 100 бар, із забезпеченням чистоти робочої рідини класу при експлуатації -/21/18 ISO 4406. 10. Робоча рідина (її характеристики) повинна відповідати зазначеній у техдокументації на машину. Використовуйте гідравлічні рідини на основі мінеральних масел з хорошими показниками по зносу, піноутворенню, антиоксидантам, антикорозійності та змащуванню. Рідина повинна відповідати стандартам DIN51525. 11. Якщо використовуються інші, не зазначені вище, рідини, необхідно проконсультуватися з нашими фахівцями. 12. Температура робочої рідини повинна бути в межах -10…+80°С. При температурі нижче встановленої норми слід попередньо прогріти рідину на холостих обертах, без навантаження. 13. Відповідно до стандартних умов роботи, робочий тиск на вході має бути в межах 0,8 бар…3 бар. 14. Після встановлення, рекомендується також зробити додаткову обкатку насоса, працюючи спочатку з частковими (мінімальними навантаженнями). У процесі обкатки слід перевірити працездатність всіх вузлів гідросистеми, а також усунути течі олії (підсмоктування повітря) у з’єднаннях.

Артикул: 50-16 Категории: ,

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Анатолий Крылов

    Отлично работает, собрали под заказ за сутки

    Анатолий Крылов