Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Насос НШ-125

(1 отзыв клиента)

НШ 125 Л (лівий) – насос шестеренний, каталожний номер НШ 125Г-4Л, на сільгосптехніку та дорожньо-будівельну техніку. Гарантія 1 рік. Доставка: Нова Пошта, САТ, Делівері.

15 500


НШ -125Л – насос шестеренний лівий. Л – напрямок обертання провідного ротора, ліве, якщо дивитися з боку приводу (праве – не позначається). Вироблено у місті Кіровоград компанією Гідросила (gidrosila).
На сьогоднішній день Гідросила є одним із найбільших виробників гідравлічного обладнання в країнах СНД, адже заснована була ще 1930 року. Також компанія відмінно себе зарекомендувала на території Білорусі та в Шанхаї, відкривши там свої представництва. У 2011 році було поставлено рекорд – випущено понад 1 мільйон шестеренних насосів за рік.
Робочий об’єм насоса НШ 125Л становить 125 см3, частота обертання 16 мінім. та 40 макс. , коефіцієнт подачі не менше 0,95, що відповідає новим вимогам ЄС у 2019 році щодо енергоефективності нососного обладнання (докладніше про нові вимоги читайте у нашій статті «Деректива Ecodesign»).

Номінальний тиск НШ 125Л на виході 16 МПа, а номінальний об’єм подачі 174 літри за хвилину. Потужності споживається трохи більше 65 кВт. Для більшого терміну експлуатації дотримуватись температурного режиму, слідкуйте, щоб нагрівання не перевищувало 70°С. Кінематична в’язкість рідини виробником вказується 55-70 мм2/с. НШ 125Л своєї конструкції повністю виключив перекіс вузла, що коливається, адже він сконструйований з наскрізним корпусом. Принцип роботи шестеренного насоса
Насос складається з двох шестерень: ведучої та ведучої. Вони знаходяться у зачепленні з мінімальним радіальним зазором. При наповненні насоса рідиною шестерні починають обертання, отже допомагаючи рідині просуватися далі насосом.

Характеристики НШ 125

Коефіцієнт корисної дії залежить від витоку рідини через зазори та контактної лінії торкання зубів. Коефіцієнт корисної дії для насосів шестеренного типу не повинен бути меншим, ніж 80%. Хорошим показником вважається 95%, яким має наш НШ 125Г-4Л. Поради щодо підбору робочої рідини для НШ 125Л: олія М 10В2 у літній період та в зимовий період рекомендується використовувати олію М-8Г1.

Наша компанія Гідро Спец Маркет насамперед пропонує обмінний фонд. висилаєте ваш гідровузол у неробочому стані, а на заміну отримуєте готовий з доплатою. До такого часто вдаються аграрії, які не можуть витрачати час і чекати на ремонт гідравлічної системи. Адже для різних видів польових робіт термін, для обробки поля може бути лише кілька тижнів.

Також пропонуємо ремонт вашого НШ 125, ремонт НШ будь-яких модифікацій. Залежно від сезону час ремонтних робіт може становити 3-7 робочих днів. Після ремонту ви отримуєте гарантійний талон, який можна присвоїти не лише конкретній людині, а й виписати на підприємство.

нш 125 правий

Артикул: НШ 125Г-4Л Категории: ,

Бренд

Гидросила

Украинская компания, которая производит Насосы и гидромоторы шестеренные, Аксиально-поршневые машины, Фитинги, рукава высокого давления и быстросъемные соединения, Гидрораспределители, Гидроцилиндры. В состав «Гидросила ГРУП» входит 6 производственных предприятий: АО «Гидросила» - разработка и производство насосов и гидромоторов шестеренных. Частное АО «Гидросила АПМ» - разработка и производство аксиально-поршневых машин и запасных частей к АПМ. АО «Гидросила МЗТГ» - разработка и производство гидрораспределителей. ООО "Гидросила ТЕТИС" - разработка и производство гидроцилиндров. Частное АО «Гидросила ЛЕДА» - разработка и производство быстроразъемных соединений, фитинга и рукавов высокого давления. ООО "Гидросила БЕЛАР"- разработка и производство гидроцилиндров. На данный момент на предприятиях "Гидросила ГРУП" работает около 4 000 человек.
Гидросила
Вес 15 kg

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Борис Викторович

    Заказывали тут 2 НГ 125. Один Гидросила, а второй винницкий. В целом разницы не заметили, всё работает

    Борис Викторович