Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Akon ремонт гідророзподільника

(1 отзыв клиента)

1 000

Akon Hidrolik або просто Akon – турецька компанія, яка виробляє компоненти для систем гідравліки, основна спеціалізація Акон це гідророзподільники , продуктивність яких варіюється від 35 л/хв до 100 л/хв.

Akon випускає як секційні, так і моноблочні гідророзподільники. Спектр застосування такого гідророзподільника дуже широкий. Розподільники Akon відповідають усім стандартам ISO9001:2008.

Переваги гідророзділювача Akon

Запатентована технологія, яка компенсує тиск, і має чутливість до навантажень, на додаток до всього знижує витрату палива, а також дає можливість часто не охолоджувати гідроагрегат.

Прості в управлінні, так як виготовлені з модулів, так само дуже ергономічні і мають продуманий дизайн, що дозволяють структурувати систему.

Гідророзподільник Akon продуманий так, що дозволяє збільшувати ефективність, продовжувати термін експлуатації та менше витрачати енергію.

Більше про гідророзподільники Акон ви можете почитати у статті …..

Ремонт гидрораспределителя Akon

У свою чергу, ми робимо ремонт гідророзподільників Akon таких моделей і типів KVM05, VM20, AMV-50, SPV120, KVM15, KVM16, KV173, KV174, KV176, KV196, KV176ARS, KV173ARS, KV174 S, KV17…ARS (тросовий привід) , а також інших моделей компанії Акон. Не має значення з якого ви міста України, Київ, Харків, Херсон, Одеса, Львів, Житомир, Івано-Франківськ, Рівне, Кіровоград чи Кропивницький, Черкаси, Запоріжжя, Луцьк, Вінниця, чи інший населений пункт, навіть смт та село працюємо з будь-якими службами доставки. Робимо безкоштовне дефектування , та безкоштовний аналіз після ремонту . Даємо довгу гарантію та документи.

{gallery}Гідророзподільник Akon{/gallery}

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Борис Ильичёв

    Ребята молодцы, все работает идеально

    Борис Ильичёв