Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Ремонт насос-дозатора на трактори


Ремонт насосів дозаторів на трактори

Ремонт насосів дозаторів на трактори , по всій території України. Чесна ціна!
Чи зможемо відремонтувати ваш дозатор незалежно від характеру поломки.
Телефонуйте за телефоном +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті.

Ремонт насоса дозатора на трактори, ремонт насоса дозатора Т 16, МТЗ, ЮМЗ, Т-40 та інші.

Насос-дозатор – це складова частина гідравлічної системи керування в тракторах.

Цей агрегат призначений для того, щоб робоча рідина в гідросистемі була правильно розподілена, і щоб подавалася до гідроциліндрів. За допомогою даного агрегату таким чином посилюється система управління. При цьому значно менше прикладається зусиль, щоби повернулися колеса. Це має велике значення, особливо при будь-якому завантаженні трактора.

Ремонт насосів дозаторів на трактори , по всій території України. Чесна ціна!
Чи зможемо відремонтувати ваш дозатор незалежно від характеру поломки.
Телефонуйте за телефоном +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті.

Виробники насосів-дозаторів максимально спростили саме їх пристрій. Щоб була забезпечена зносостійкість їх компонентів і щоб вони були максимально легкими в обслуговуванні. Однак, при всій простоті та легкості пристрою та його технічного обслуговування, може настати такий момент, коли ремонт насоса дозатора стане нагальною необхідністю і від швидкості та якості ремонту залежатиме подальша сільськогосподарська та комунальна діяльність того чи іншого трактора. Проблеми, які включає, наприклад, ремонт насос-дозатора danfoss 100 або ремонт насос дозатора saleo допоможуть вирішити фахівці компанії Гідро Спец Маркет. Якісно і в найкоротший термін вони зроблять ремонт насоса дозатора на трактор . Для консультації з фахівцями компанії можна набрати один із телефонних номерів, вказаних на сайті.

Ремонт насосів дозаторів на трактори

Отже, в насос дозатор входять такі основні комплектуючі:

  • Корпус із блоком клапанів;
  • Вузол агрегату, що гойдається;
  • Розподільний механізм.

З кожним з цих компонентів може статися поломка, що вимагатиме втручання фахівців компанії Гідро Спец Маркет, які зроблять ремонт насоса-дозатора danfoss 200 або ремонту насоса-дозатора на трактора будь-якого типу.

Ознаки та причини несправності насоса-дозатора

За будь-якою неприємністю, яка сталася з насосом-дозатором, можуть йти ускладнення в роботі системи управління. І для того, щоб мати уявлення, що саме сталося, потрібно знати, який із компонентів став непридатним і з якої причини. Про різні проблеми, що вимагають ремонт насос-дозатора saleo та інших, можуть говорити такі ознаки:

Нестійкий передній міст.

Ця ознака може повідомляти про усунення осі поворотного валу. Крім цього, причина може бути в зазорах, які утворилися в тязі кермового керування або в якомусь із вузлів агрегату. Зрозуміти, в чому причина несправностей допоможуть у компанії Гідро Спец Маркет. Можливо, стане потрібним ремонт насоса-дозатора Ху 85 або інших його видів.

Докладання набагато більших зусиль, ніж раніше при повороті керма.

Причиною може бути зменшення дозатору об’єму масла. А другою можливою причиною фахівці називають повітря в гідросистемі, що може спричинити роботу обладнання вхолосту. Своєчасна діагностика, зроблена досвідченими майстрами та ремонт насоса-дозатора Ху 125, допоможе вирішити цю проблему.

Самостійний поворот керма.

Причина подібної неполадки – у неправильному місцезнаходження золотника у насосі. Дві пружини, що розтягують, впливають на його нейтральне положення. Від поломки однієї з пружин масло може почати подаватися на один циліндр, – а це призведе до несанкціонованого повороту керма. При виникненні подібної проблеми або інших проблем, пов’язаних з насосом-дозатором, компанія Гідро Спец Маркет виконає ремонт насос-дозатора Ху 200 та будь-яких інших видів насоса на трактор.

Виявляється відсутність упору або поганий упор при повороті.

За свідченням фахівців, причиною є нестача олії у дозаторі. Це негативно впливає на його роботу. Другою причиною названої проблеми можуть бути непридатні, зношені ущільнення циліндрів, що відповідають за поворот транспорту. Досвідчені майстри нашої компанії допоможуть вирішити цю або будь-яку проблему, пов’язану з насосами-дозаторами та зробити якісний ремонт насоса-дозатора danfoss 100 або ремонт насоса-дозатора danfoss 200 .

Колеса трактора повертаються в інший бік, протилежний від повороту керма.

Як правило, ця неприємність може бути викликана наступною причиною: висновки гідроциліндрів неправильно з’єднані з насос-дозатором. Це призводить до того, що робоча рідина подається на інший циліндр та інша сторона посилюється. Розібратися з проблемою допоможуть фахівці компанії Гідро Спец Маркет, здійснюючи ремонт насоса-дозатора saleo .

Ремонт насосів дозаторів на трактори

Крім названих причин також може статися забруднення клапанів насоса. Коли вони забиваються чужорідними частинками, пропуск робочої рідини в системі і регуляція тиску стає неможливим. В результаті знижується працездатність агрегату, і часто його поломка.

Необхідно мати на увазі, якщо насос-дозатор аварійно або просто раптово вийшов з ладу, то транспортний засіб може втратити керування, оскільки порушиться зв’язок між керованими колесами і кермом. З урахуванням таких особливостей необхідно постійно звертати увагу на стан гідравліки, вчасно проводити ТО та у разі ремонту звертатися лише до досвідчених фахівців.

Ремонт насосів дозаторів на трактори

Ремонт насосів дозаторів на трактори , по всій території України. Чесна ціна!
Чи зможемо відремонтувати ваш дозатор незалежно від характеру поломки.
Телефонуйте за телефоном +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті.

На основе 0 отзывов

0.0 в целом
0
0
0
0
0

Будьте первым, кто оставит отзыв “Ремонт насос-дозатора на трактори”

Отзывов пока нет.