Написать в Viber
Написать в Telegram
,

CAT ремонт гідроциліндра


Гідро Спец Маркет виконує заміну штоків на Італійські, заміну ущільнень на поліуретанові. Крім того, можливе шліфування та хромування штоків. Гарантія на всі види ремонту 6 місяців!

1 000

Ремонт гідроциліндра CAT . Сервіс ремонту гідравліки CAT. Ремонт гідроциліндрів CAT та їх відновлення.
Телефонуйте +38 098 566-43-77

Компанія CAT спеціалізується на випуску землерийно-транспортної техніки, будівельного обладнання, взуття та захищених мобільних телефонів.

Гідравліка CAT представлена ​​у таких позиціях

Гідроциліндри підйому відвалу бульдозера CAT D5H , Гідроциліндри нахилу розвалу CAT D9R , Гідроциліндри нахилу розпушувача CAT D9R , Гідроциліндри розпушувача для автогрейдера 2 ідроциліндри для ковша відвалу екскаватора Caterpillar M315C , Гідроциліндри рукояті екскаватора Caterpillar 320B та інші.

Причини несправностей:

  • Найчастішою поломкою, після якої може знадобитися ремонт гідроциліндра Cat , називають механічні пошкодження ущільнень або штоків гідроциліндра.
  • Потрапляння сторонніх речовин у робочу рідину можна назвати частою причиною неполадок гідроциліндра. Спровокувати неполадки та подальший ремонт можуть і хімічні речовини, що використовуються для чищення гідроциліндра.
  • Коли допустима до експлуатації температура гідроциліндра підвищується, також можуть виникнути неприємності для власника техніки. І в цьому випадку потрібне звернення лише до фахівців високої кваліфікації.
  • Підвищеної уваги та постійного контролю також вимагає робочий тиск у гідроциліндрі.
  • Своєчасна заміна олії дуже важлива. Олія повинна відповідати нормам, прописаним виробником. В іншому випадку гідроциліндр після недовгої експлуатації може вийти з ладу.

Ремонт гідроциліндра CAT

Ремонт екскаваторів CAT або ремонт бульдозерів CAT komatsu або ремонт гідравліки CAT здійснює наш сервіс – Гідро Спец Маркет. Ми робимо ремонт гідроциліндрів CAT для бульдозерів, фронтальних навантажувачів та екскаваторів, а також для будь-якої іншої техніки CAT. Оплата за фактом виконання ремонтних робіт. Ремонт у будь-якій точці України, у тому числі й у Києві. Гарантія до півроку. Є всі дефектувальні відомості, а також відео та фото фіксація ремонту.

Ремонт гідроциліндра Caterpillar виробляємо в будь-якому місті, не тільки Київ чи Дніпро, а й вся Україна, в тому числі маленькі міста та села. Не важливо ви у Вінниці чи Мелітополі, Херсоні чи Одесі, Львів чи Тернопіль – ми зможемо допомогти вам у ремонті гідравліки Сaterpillar. Звертайтесь до нас за телефоном 098 566 43 77 або залишайте заявку на сайті письмово.

 

На основе 0 отзывов

0.0 в целом
0
0
0
0
0

Будьте первым, кто оставит отзыв “CAT ремонт гідроциліндра”

Отзывов пока нет.