Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Гідроциліндр ЦС 100

(1 отзыв клиента)

Приймання гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ПНВТ.

5 700

Гідро Спец Маркет  надає послуги з ремонту гідроциліндра із заміною всіх запасних частин, високої якості ремонтних комплектів, нових штоків в найкоротші терміни.

Також у нас можна придбати окремо шток ЦС 100 за вартістю 1790грн (можливий опт за ціною 1550грн при покупці від 3шт).

Діаметр гільзи цилиндра 100мм
Діаметр штока 40мм
Ход циліндра 200мм
Мінімальний\максимальний тиск 16\20МПа
Застосування МТЗ-50, МТЗ-80, ЮМЗ-6, МТЗ-82
Гарантія 6 міс

Шток на гідроциліндр цс 100. Чи необхідна заміна?

У більшості випадків основою несправністю всієї гідравлічної системи є шток циліндра. Про нього і поговоримо.

Для початку потрібно демонтувати циліндр з машини. Як це зробити – можете дізнатися з інструкції з експлуатації вашої техніки. Вся спецтехніка різна, всі мають свою індивідуальну гідравлічну систему.

Після зняття гідроциліндра потрібно провести візуальний огляд. Корпус не повинен мати пошкоджень і повинен складати єдину цілу, герметичну конструкцію гідроциліндра. Якщо візуальний огляд нічого не показав, а часто так і відбувається, то приступаємо до розбирання. У більшості випадків проблема прихована саме всередині.

Після розбирання отримаєте 3 основні деталі – шток гідроциліндра цс 100, циліндр і поршень. Потім необхідно провести огляд усіх деталей на наявність пошкоджень. Шток не повинен мати вигинів, подряпин і вм’ятин. В іншому разі він підлягає заміні. Циліндр не повинен мати значного виробітку на внутрішніх стінках по всій своїй площі. Великі борозни або канавки порушуватимуть герметичність, дряпаючи шток. Циліндр з великим виробленням необхідно або проточувати, або міняти на новий.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Арсен

    Дякую за ремкомплект у подарунок, циліндр справно працює

    Арсен