Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Шток гідроциліндра К 700

(1 отзыв клиента)

Вам потрібен ремонт гідроциліндра, ремонт гідророзподільника, ремонт стартера, ремонт гідронасоса, ремонт ГУРа? Всі ці запчастини ви можете відремонтувати, обміняти або купити, в сервісі ремонту гідравліки Гідро Спец Маркет.

В наявності шток гідроциліндра к 700. Можливий опт від 10шт, вартість договірна.

Шток К-700, К700А
Каталожний номер 700А.34.29.040
Гідроциліндр поворота и підйому навіски К-700,  К-700А, К-701
Вага 12,6кг
Виробництво Україна

Шток гидроцилиндра К 700

Основні технічні характеристики гідроциліндра Ц120х50х400-3

Діаметр поршня, мм: 125
Діаметр штока, мм: 50
Довжина гідроциліндра, мм: 797
Маса гідроциліндра, кг: 47
Тиск, МПа: ном 16/ макс 20

К-700 “Кіровець” —  колісний трактор загального призначення підвищеної прохідності, тяговый класс 5.

Трактор призначений для виконання в агрегаті з навісними, напівнавісними та причіпними широкозахватними машинами сільськогосподарських (оранка та глибоке розпушування ґрунту, культивація, дискування, боронування, лущення стерні, посів, снігозатримання), транспортних, дорожньо-будівельних, меліоративних, землерийних та інших робіт. Головний конструктор – Жозеф Котин.

Причини несправностей, що вимагають ремонту або заміну шток гідроциліндра К 700:
Найчастішою поломкою, після якої може знадобитися Ремонт гідроциліндра, називають механічні пошкодження ущільнень або штоків гідроциліндра.
Попадання сторонніх речовин у робочу рідину також можна назвати частою причиною неполадок гідроциліндра. Спровокувати неполадки і подальший ремонт можуть і хімічні речовини, які використовуються для чищення гідроциліндра.
Коли допустима до експлуатації температура гідроциліндра підвищується, – також можуть виникнути неприємності для власника техніки. І в цьому випадку потрібне звернення тільки до фахівців високої кваліфікації.
Підвищеної уваги та постійного контролю також потребує робочий тиск у гідроциліндрі.
Своєчасна заміна масла дуже важлива. Масло має відповідати нормам, прописаним виробником. В іншому разі гідроциліндр після недовгої експлуатації може вийти з ладу.

Якщо ви не справляєтеся самостійно з розбором гідроциліндра, то в нашому асортименті є як нові так і відновлені гідроциліндри. Крім того є можливість запропонувати проведення ремонту вашого гідроциліндра, що істотно заощаджує бюджет і продовжує термін служби гідроциліндра в цілому. Надісланий нам в ремонт гідроциліндр проходить всі необхідні види робіт по закінченню яких надається гарантія.

Артикул: 9999 Категории: ,

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Григорій Остапович

    Підійшло до циліндра ідеально, перебрав самостійно

    Григорій Остапович