Написать в Viber
Написать в Telegram

Гідрокрюк Т-150

(1 отзыв клиента)

Встановлюється на техніку: Т 151, Т 150, ХТЗ 181, Т 17221, Т 17021

В наявності на Т-150: редуктори, ВОМ, опори ВОМ, ГУРи, гідронасоси та гідромотори

Гарантія: 6 місяців

Зроблено в Україні

Гідрокрок Т-150 пристрій тягово-зчіпний. Він підходить на техніку: Т 151, Т 150, ХТЗ 181, Т 17221, Т 17021 та інші.

Т-150К  – радянський сільськогосподарський енергонасичений колісний трактор загального призначення, що випускається Харківським тракторним заводом імені Серго Орджонікідзе .

Створення Т-150

Виникла потреба ґрунтовної модернізації моделі, що призвело до випуску колісної модифікації. У результаті модель успішно пройшла міжнародний показ і серйозні випробування в 1979 році, в США. Зазначимо, що ця модифікація вважається настільки вдалою, що Т-150 і Т150КК випускається і сьогодні. У результаті трактор поставляють у різні куточки світу, де він дуже затребуваний, незважаючи на відмінності в кліматичних зонах. Ці факти підтверджують значний робочий ресурс та великий запас міцності тракторів обох модифікацій.

За кілька десятків років свого існування трактор іноді модернізували. Наприклад, заміні піддавався двигун. Також удосконалювалися різні системи трактора, у тому числі коробка перемикання передач . Крім цього, багато уваги розробники приділяли зручності щодо організації кабіни водія.

Гідрокрюк т 150 та принцип роботи

Насамперед цей гак створений для зчеплення техніки з напівпричепами. За його допомогою тракторист може не виходити з техніки, з’єднати напівпричіп, не застосовуючи фізичної сили. Центр ваги напівпричепів знаходиться між петлею дишла та віссю коліс. В результаті вага причепа та вантажу на ньому розподіляється на колеса. У результаті навантаження на колеса підвищує зчеплення трактора з оброблюваним ґрунтом і це підвищується маневреність.

Гідро Спец Маркет пропонує такі запчастини на цей трактор: редуктори мосту, ВОМ, опори ВОМ, ГУРи, гідрокрюк Т 150, гідронасоси та гідромотори та багато іншого.

Наші майстри виконують ремонт КПП Т150 . Наприклад капремонт включає перевірку сторонніх стуків і шумів, нагрівання коробки, витік олії та інше. Насамперед необхідне сучасне обладнання є у розпорядженні наших досвідчених працівників.

Гарантія на всі види ремонту від 6 до 12 місяців. Залежно стану техніки. Оплата при отриманні. Крім того, працюємо з ПДВ.

Артикул: 151.58.001-4 Категория:

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

 1. Борис Викторович

  Ребята, цена огонь, очень порадовали!!
  По работе ни единого замечания

  Борис Викторович

  • admin

   Спасибо за отзыв!

   admin