Написать в Viber
Написать в Telegram

Гідророзподільник 2-х секційний 2РЕ50-00 (73.00.00.000В)

(1 отзыв клиента)

Приймання гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ПНВТ.

Гідророзподільник 2РЕ50-00 на Дон-1500, Дон-680 – є механізмом, призначення якого регулювання гідропотоку в гідргосистемі завдяки зовнішньому впливу, сигналу. Перенаправивши потоки робочої рідини, гідророзподільник керує рухами вихідної ланки гідродвигуна. Призначення гідравлічного підсилювача полягає в пуску, зупинці або зміні потоку робочих рідин у гідросистемах сільськогосподарської техніки.

Гідророзподільник 2РЕ50-00 і його характеристики

Каталожний номер 2РЭ50-00, 73.00.00.000В
Кількість секцій 2
Тип распределителя золотниковый
Застосування комбайн СК-5, СК-6, СКД-5, Дон-1500, Дон-680
Вага 9.5кг

Призначення гідророзподільників

Гідророзподільник керує рухом вихідної ланки гідродвигуна шляхом перенаправлення потоків рідини.

Рис. 2. Гідросхема

На малюнку 2 показано найпростішу гідросхему. У показаному положенні розподільника (Р) рідина від насоса (Н) до гідроциліндра (Ц) не надходить, і йде на злив у гідробак (Б) через запобіжний клапан (КП). Якщо оператор переміщує ручку гідророзподільника таким чином, що запірно-регулювальний елемент зміщується в положення 1, то робоча рідина надходить у поршневу порожнину гідроциліндра і поршень рухається праворуч, а рідина зі штокової порожнини гідроциліндра йде на злив (напрямки руху робочої рідини через розподільник зазначені стрілками). Якщо оператор повертає ручку гідророзподільника у вихідне положення, то поршень гідроциліндра зупиняється, і робоча рідина

знову йде на злив у бак. Щоб поршень гідроциліндра почав рух ліворуч, оператору необхідно перемістити ручку розподільника таким чином, щоб запірно-регулювальний елемент змістився в положення 2.

Ремонт гідророзподільника 2РЕ50-00

Крім того виконуємо якісний ремонт на сучасному обладнанні. Випускаємо аналоги імпортних гідроциліндрів з використанням італійських штоків. Займаємося продажем нових запчастин на сільськогосподарську та спеціальну техніку. 99% запчастин мають шанс на друге життя. Допоможемо вам заощадити час, гроші та нерви. Працюємо швидко, чесно та з гарантією. Крім ремонту надаємо продаж нових запчастин.

Гарантія

Ми суворо дотримуємося всіх наших гарантійних зобов’язань. У разі несправності запчастини купленої у нас або отриманої після капремонту в нашому сервісі, ми проводимо заміну або повторний ремонт. Гарантія на нові запчастини 6 місяців, на запчастини з реставрації, після ремонту і з обмінного фонду 3 місяці.

Артикул: 2РЭ50-00 Категория:

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Григорій Остапович

    Придбали нещодавно, працює на відмінно

    Григорій Остапович