Написать в Viber
Написать в Telegram

Гідроциліндр 2ПТС4

(1 отзыв клиента)

Гідроциліндр 2ПТС4 3 штока
Посилений на поліуретані з напрямними.
Номер за каталогом — 145.8603023-01

 

15 400

Новий гідроциліндр 2птс4 3 штоки, посилений на поліуретані з напрямними. Необхідний причеп, що перевозить важкі сільськогосподарські вантажі до 4 тонн. Каталожний номер гідроциліндра 2ПТС4 – 145.8603023-01.

Номінальний тиск 160 кгс/см
Максимальний тиск 200 кгс/см
Хід першого ступеня 458 мм
Хід другого ступеня 450 мм
Хід третього ступеня 442 мм
Загальний хід 1350 мм1350 мм
Міжцентрова відстань 617 мм

Номінальний тиск: 160 кгс/см.
Діаметр штоків 95/75/56 мм та загальний хід 1350 мм.
Номінальний тиск – 17Мпа

Максимальний тиск – 20Мпа

Діаметр першого ступеня -95мм. Другого ступеня – 75мм. Третій щаблі – 56мм Загальний хід – 1350мм

Причіп тракторний самоскидний 2ПТС-4
2птс4

Призначений для різних сільгосп та будівельних вантажів, органічних добрив з об’ємною масою до 1600 кг/м3 (2ПТС-4,5А) та до 400 кг/м3 (2птс4, 5А-1, 2ПТС-4, 5А-2) з вивантаженням на дві бічні сторони та назад. Застосування причепа 2ПТС-4,5 можливе у всіх ґрунтово-кліматичних зонах, крім гірських. Причіп 2птс4, 5 двовісний на шинах типу 9,00-16 обладнаний пневматичними гальмами. Можливе використання причепа для перевезення різних вантажів із малою об’ємною масою до 0,4 м (силос, сінаж, зелена маса, бавовна тощо). Для цього відповідно до запиту споживачів причіп може бути обладнаний додатковими надставними бортами. Сітчасті борти або суцільнометалеві борти. Розвантаження причепа 2ПТС-4,5 провадиться за допомогою одного гідроциліндра, розташованого в центрі вантажної платформи причепа. Вибір сторони розвантаження здійснюється шляхом ручного розчепірювання відповідних фіксаторів, що з’єднують вантажну платформу з рамою причепа.

Гідроциліндри двосторонньої дії

Як при прямому, так і при зворотному ході поршня зусилля на штоку гідроциліндра створюється рахунок створення тиску робочої рідини відповідно в поршневій і штоковій порожнині.

Слід пам’ятати, що з прямому ході поршня зусилля на штоку трохи більше, а швидкість руху штока менше, аніж за зворотному ході, рахунок різниці у площах, яких прикладена сила тиску робочої рідини (ефективної площі поперечного перерізу). Такі гідроциліндри здійснюють, наприклад, підйом-опускання відвалу багатьох бульдозерів.

Телескопічні гідроциліндри

Називаються так завдяки конструктивній схожості з телескопом чи підзорною трубою. Такі гідроциліндри застосовуються в тому випадку, якщо при невеликих розмірах самого гідроциліндра у вихідному, тобто складеному стані, необхідно забезпечити великий хід штока. Конструктивно є кілька циліндрів, вставлених один в одного таким чином, що корпус одного циліндра є штоком іншого. Такі гідроциліндри мають виконання як для односторонньої, так і для двосторонньої дії.

Вони здійснюють, наприклад, підйом-опускання кузовів у багатьох самоскидах.

Крім того, ми пропонуємо капремонт даного гідроциліндра від 1000грн. Гарантія на ремонт та обмінний фонд 6 місяців.

Артикул: 2ПТС4 Категория:

Бренд

Гидросила

Украинская компания, которая производит Насосы и гидромоторы шестеренные, Аксиально-поршневые машины, Фитинги, рукава высокого давления и быстросъемные соединения, Гидрораспределители, Гидроцилиндры. В состав «Гидросила ГРУП» входит 6 производственных предприятий: АО «Гидросила» - разработка и производство насосов и гидромоторов шестеренных. Частное АО «Гидросила АПМ» - разработка и производство аксиально-поршневых машин и запасных частей к АПМ. АО «Гидросила МЗТГ» - разработка и производство гидрораспределителей. ООО "Гидросила ТЕТИС" - разработка и производство гидроцилиндров. Частное АО «Гидросила ЛЕДА» - разработка и производство быстроразъемных соединений, фитинга и рукавов высокого давления. ООО "Гидросила БЕЛАР"- разработка и производство гидроцилиндров. На данный момент на предприятиях "Гидросила ГРУП" работает около 4 000 человек.
Гидросила
Вес 34 kg
Габариты 1350 cm

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Евгений

    Брали такой усиленный на полиуретане, уже больше полугода служит, спасибо)

    Евгений