Написать в Viber
Написать в Telegram

Гідроциліндр AZ 43606 John Deere Combine 2256

(1 отзыв клиента)

Гідроциліндр AZ 43606 на комбайн John Deere Combine 2256

Гарантія 6 місяців

Відправляємо післяплатою в день замовлення, можлива оплата з ПДВ.

Доставка Нова Пошта Делівері, САТ.

Гідроциліндр AZ 43606 John Deere Combine 2256. Гарантія 12 місяців, працюємо з ПДВ. Також можна зробити аналог будь-якого імпортного гідроциліндра за вашим зразком, що допоможе суттєво заощадити.

Комбайн Джон Дір 2256 (John Deere 2266)

Це потужний зернозбиральний комбайн найвідомішого у світі виробника сільськогосподарської техніки компанії John Deere. Техніка та запчастини цього виробника завжди будуть популярними серед широкого споживача. Завдяки якісному виконанню та застосуванню найсучасніших технологій у їх виробництві.

Гідро Спец Маркет виконує ремонт циліндрів John Deere будь-якої складності. З цим циліндром можуть бути виконані такі види робіт: замішування штока, шліфування штока, хромування штока, заміна ущільнень.

Гідроциліндр AZ 43606 на Джон Дір 2256 – одна з важливих складових зернозбирального комбайна Джон Дір 2256. Ця машина давно вже займає відповідну нішу у збиранні нашої родючої землі.

Навіщо використовують цей комбайн?

Насамперед налаштування молотильного барабана дозволяють використовувати дану модель для збирання сільськогосподарських культур різних типів. Комбайн у використанні його на полях нашої країни показав свою здатність точно і швидко справлятися навіть з культурами, що важко обмолочуються. Крім того, на виході виходить високоякісна солома. Внаслідок покращених технічних характеристик, зернова маса обробляється більш якісно та ефективно.

На жаль, часто при виконанні свого сільськогосподарського призначення поломки техніки нерідкі, навіть такої якісної та надійної, як Джон Дір, що виробляється компанією. Особливо це б’є по кишені власників і зупиняє налагоджений процес у розпал сезону прибирання. Простоїв у цей час просто необхідно уникати. У цей момент гостро постає питання, наприклад, купити ідроциліндр AZ 43606 John Deere 2256 . Компанія Гідро Спец Маркет гарантує постачання якісного гідроциліндра за найвигіднішою ціною. Тепер не потрібно гаяти зайвий дорогоцінний час, оскільки в нашій компанії є ті запчастини, які вам необхідні.

Крім цього, майстри компанії Гідро Спец Маркет виробляють швидкий та якісний ремонт гідравліки. Ремонт гідромотора, ремонт гідронасосу, ремонт насос-дозатора та іншої техніки. Гідро Спец Маркет виконує капремонт будь-якої гідравліки на вашу техніку.

Артикул: AZ 43606 Категория:

Бренд

John Deere

John Deere
brands

John Deere

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Борис Викторович

    Купили его у вас на выставке в Кропивницком, все супер))) приятно было познакомиться

    Борис Викторович