Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Гідроциліндр двохсторонній МТЗ 82, ЮМЗ посилений

(1 отзыв клиента)

Гідроциліндр двохсторонній МТЗ 82 та його характеристики:

Гільза 63мм
Шток 45мм
Хід 250мм
Модифікація усиленный
Застосування МТЗ 82, МТЗ + КУН, ЮМЗ
Гарантія 6 місяців

Трактор побудований за традиційною для МТЗ схемою: напіврамна конструкція – остов із вузлами силової передачі,

розташування двигуна спереду, задні колеса діаметра більшого, передні меншого. Трактор МТЗ-80 має привід тільки на задні колеса, а трактор МТЗ-82 – повний привід.

МТЗ є в декількох модифікаціях, що відрізняються типом і передавальними числами трансмісії, пуском двигуна, “прив’язувальними місцями” для навісного та дизайном, а також типом використовуваної гуми, величиною агротехнічного просвіту і потужністю двигуна.

Застосування тракторів МТЗ: можуть використовуватися на роботах і агрегатуються з навісними, напівнавісними, причіпними і стаціонарними машинами. Велика варіативність навісного обладнання представлена на ринку величезною кількістю виробників.

Основне призначення тракторів МТЗ-80 (82) – комплексна механізація обробітку та збирання так званих просапних культур (кукурудза, картопля, соняшник, овоче-баштанні та ін.).

Інша сфера застосування – роботи загального призначення. Трактори МТЗ-80 (82), володіючи доволі високими для тракторів швидкісними даними, оснащені пневмосистемою і світлосигнальною апаратурою, можуть виконувати значні за обсягом транспортні роботи, успішно конкуруючи у важких дорожніх умовах із вантажними автомобілями.

У 1970-х – 1990-х роках на трактори встановлювали дизельні двигуни Д-240 із запуском від електростартера

або Д-240Л із запуском від бензинового двотактного карбюраторного пускового двигуна. Трактори з двигунами Д-240Л позначалися як МТЗ 80Л і МТЗ 82Л.

Гідро Спец Маркет має в продажу гідроциліндр двосторонній мтз, різні стартери на МТЗ, на 12В і на 24В, з більшою і меншою потужністю. А також в наявності є переобладнання з ПД (пускового двигуна) під стартер

 

Бренд

Гидросила

Украинская компания, которая производит Насосы и гидромоторы шестеренные, Аксиально-поршневые машины, Фитинги, рукава высокого давления и быстросъемные соединения, Гидрораспределители, Гидроцилиндры. В состав «Гидросила ГРУП» входит 6 производственных предприятий: АО «Гидросила» - разработка и производство насосов и гидромоторов шестеренных. Частное АО «Гидросила АПМ» - разработка и производство аксиально-поршневых машин и запасных частей к АПМ. АО «Гидросила МЗТГ» - разработка и производство гидрораспределителей. ООО "Гидросила ТЕТИС" - разработка и производство гидроцилиндров. Частное АО «Гидросила ЛЕДА» - разработка и производство быстроразъемных соединений, фитинга и рукавов высокого давления. ООО "Гидросила БЕЛАР"- разработка и производство гидроцилиндров. На данный момент на предприятиях "Гидросила ГРУП" работает около 4 000 человек.
Гидросила

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Арсен Яковлев

    Пользуюсь месяц, работает исправно, спасибо

    Арсен Яковлев