Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Гідроциліндр Кун 80х50х700 МТЗ, ЮМЗ

(1 отзыв клиента)

Также Гидро Спец Маркет выполняет замену штоков на итальянские, замену уплотнений на полиуретановые.
Кроме того, возможна шлифовка и хромирование штоков. Гарантия на все виды ремонтных работ 6 месяцев!

7 500

Розшифровка маркування гідроциліндр кун 80х50х700: 80 внутрішній діаметр гільзи, 50 діаметр штока, 700 робочий хід. Кріплення з двох боків вушко з ШС під палець 40 мм. Поліуретанові манжети. Гарантія 12 місяців. У народі його називають довгим або метровим кунівським.

Гідроциліндр (гідравлічний циліндр) – об’ємний гідродвигун зворотно-поступального руху. Принцип дії гідроциліндрів багато в чому схожий із принципом дії пневмоциліндрів.

Застосування Кун 80х50х700 для навантажувача фронтального на базі МТЗ, ЮМЗ, крім того застосовується на дроворубі.

гидроцилиндр кун 80х50х700

Застосування гідроциліндр кун 80х50х700 для погрузчика фронтального на базі МТЗ, ЮМЗ; Дровокол.
Діаметр гільзи 80
Діаметр штока 50
Робочий ход 700
Проушина 40
Гарантія 6 міс

Причини несправностей циліндр кун мтз:
Найчастішою поломкою, після якої може знадобитися Ремонт на гідроциліндр кун 80х50х700, називають механічні пошкодження ущільнень або штоків гідроциліндра.
Попадання сторонніх речовин у робочу рідину також можна назвати частою причиною неполадок гідроциліндра. Спровокувати неполадки і подальший ремонт можуть і хімічні речовини, які використовуються для чищення гідроциліндра.
Коли допустима до експлуатації температура гідроциліндра підвищується, – також можуть виникнути неприємності для власника техніки. І в цьому випадку потрібне звернення тільки до фахівців високої кваліфікації.
Підвищеної уваги та постійного контролю також потребує робочий тиск у гідроциліндрі.
Своєчасна заміна масла дуже важлива. Масло має відповідати нормам, прописаним виробником. В іншому випадку гідроциліндр після недовгої експлуатації може вийти з ладу.

Гідро Спец Маркет пропонує ремонт гідроциліндр КУН будь-якого розміру за приємними цінами. Заміна або шліфування штока, індивідуальне виготовлення запчастин виходячи з розмірів вироблення, гарантія на ремонтні роботи від 6 місяців. Також для постійних клієнтів діє обмінний фонд, наявність запчастин в обмінному фонді уточнюйте у наших операторів за телефонами, вказаними в шапці сайту.

Телефонуйте нам +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Михаил Александрович

    Цилиндры хорошего качества, без нареканий!

    Михаил Александрович