Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Шток гідроциліндра ЦС 100

(1 отзыв клиента)

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ПНВТ.

1 600

Гідро Спец Маркет реалізує шток гідроциліндра цс 100 підйому навіски трактора МТЗ, ЮМЗ . Шток і вушко виготовлені з високоякісної сталі, завдяки чому шток не гнутиметься, а в вушку не розбиватиметься посадочне місце пальця. Можливий опт за ціною 1450грн при купівлі від 5шт.

Застосування гідроциліндр ЦС 100
Застосування гідроциліндра МТЗ-80, МТЗ-82, ЮМЗ-6.
Діаметр штока 40мм
Сила штовхаюча 125,6(157,1)кН

тянуча 105,5(132)кН

 

Шток гидроцилиндра ЦС 100

Шток гідроциліндра цс 100. Чи необхідна заміна?

У більшості випадків основою несправністю всієї гідравлічної системи є шток циліндра. Про нього і поговоримо.

Для початку потрібно демонтувати циліндр з машини. Як це зробити – можете дізнатися з інструкції з експлуатації вашої техніки. Спецтехніка різна, всі мають свою індивідуальну гідравлічну систему.

Після зняття гідроциліндра потрібно провести візуальний огляд. Корпус не повинен мати пошкоджень і повинен складати єдину цілу, герметичну конструкцію гідроциліндра. Якщо візуальний огляд нічого не показав, а часто так і відбувається, то приступаємо до розбирання. У більшості випадків проблема прихована саме всередині.

Після розбирання отримаєте 3 основні деталі – шток гідроциліндра цс 100, циліндр і поршень. Потім необхідно провести огляд усіх деталей на наявність пошкоджень. Шток не повинен мати вигинів, подряпин і вм’ятин. В іншому разі він підлягає заміні. Циліндр не повинен мати значного вироблення на внутрішніх стінках по всій своїй площі. Великі борозни або канавки порушуватимуть герметичність, дряпаючи шток. Циліндр з великим виробленням необхідно або проточувати, або міняти на новий.

Поршень так само не повинен мати істотних пошкоджень і слідів значного зносу. Усі манжети і сальники найкраще замінити на нові відразу. Вони коштують не так дорого, а розбирати гідравлічний циліндр ще раз, що б їх замінити буде вже накладно.

 

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Анатолий

    Все чудово підійшло

    Анатолий