Написать в Viber
Написать в Telegram

Гідрообертач ГПРФ 6300

(1 отзыв клиента)

18 900

Компанією Гідро Спец Маркет пропонуються ГПРФ 6300 та інші гідрообертачі.

Гідрообертачами ДПРФ (а також гідродвигунами або гідромоторами) називають агрегати, необхідні, наприклад, у складі машин-піскорозкидачів, для руху підлоги в кузові. Крім того гідрообертачі ДПРФ використовують у комунальній, сільськогосподарській та лісозаготівельній техніці. ГПРФ 6300 збільшує у багато разів крутний момент. Тому важливо, щоб цей агрегат завжди був справний, а техніка, на яку він встановлений, функціонувала без перебоїв.

Характеристики гідрообертача

В’язкість робочої рідини 60…70 мм2/с

Інтервал температур довкілля -50…+40 С.

Працюють на моторних мастилах та мінеральних маслах із класом чистоти не менше 16 за ГОСТ 17216-71. Тонкість фільтрації не більше 63 мкм за ГОСТ 14066-68. Вміст води в олії не більше 1% (М-8Г2, М-8В2, М-10Г2, М-10В2 за ГОСТ 8581-78).

Для цього компанія Гідро Спец Маркет пропонує гідромотор ГПРФ 6300. А також послугу: ремонт гідрообертача ГПРФ 6300. У наших з вами інтересах, щоб техніка не простоювала, працювала справно та виконувала призначені їй функції.

Боротьба із заледенінням та снігом для багатьох комунальних служб є дуже важливим завданням у зимовий період. Зимовий сезон досить тривалий і часто потрібна спеціальна техніка, щоб позбавляти дороги та тротуари від крижаного покриву. Це забезпечує безпеку руху як пішоходів, так і автомобілістів. Дорожнє покриття цієї пори року обробляють різними способами, зокрема, використовують піскорозкидачі.

Це спеціальні пристрої, що наносять на дорожнє полотно різні матеріали, які б протидіяли ковзанню. Насамперед подібною установкою оснащується різна спецтехніка, зокрема самоскиди та трактори. Також важливу роль у влаштуванні та функціонуванні якого відіграє гідророзтирач. Він може посипати дорожнє покриття не тільки піском, а й силлю, іноді щебенем.

За допомогою піскорозкидача, крижана кірка на дорозі прибирається і не ускладнює рух.

Артикул: гпрф 6300 Категория:

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

 1. Женя Наумов

  Брали 2 шт для нашего предприятия по ремонту дорог. Сделали скидку 1000грн, очень приятно)

  Женя Наумов

  • admin

   Спасибо за отзыв, рады стараться)

   admin