Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Насос-дозатор ГА-36000А (НИВА, К 700)

(1 отзыв клиента)

Ремонт насосів дозаторів на трактори

Ремонт насосів дозаторів на трактори , по всій території України. Чесна ціна!
Чи зможемо відремонтувати ваш дозатор незалежно від характеру поломки.
Телефонуйте за телефоном +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті

В наявності Насос дозатор ГА-36000А Детальніше

Насос-дозатор (гідроруль)  – насос , призначений для точного дозування заданого обсягу продукту.

Застосовуються у харчовій, косметичній, фармацевтичній, хімічній та інших галузях промисловості. При виборі насоса дозування необхідно враховувати обсяг дози, точність дози, необхідну швидкість наповнення.

Продуктивність насоса-дозатора зазвичай вимірюється в мл/годину або л/годину.

За типами поділяються на:

Ознаки та причини несправності насос дозатор га-36000а

Нестійкий передній міст Ця ознака може повідомляти про усунення осі поворотного валу. Крім цього, причина може бути в зазорах, які утворилися в тязі кермового керування або в якомусь із вузлів агрегату. Можливо, стане необхідним ремонт насос дозатор НДМ 125-16 або іншого.

Прикладання набагато більших при повороті керма Причиною може бути зменшення дозатору об’єму масла. А другою можливою причиною фахівці називають повітря в гідросистемі, що може спричинити роботу обладнання вхолосту.
Самостійний поворот керма Причина подібної неполадки – у неправильному місцезнаходження золотника у насосі. Дві пружини впливають з його нейтральне становище. Від поломки однієї з пружин, олія може почати подаватися на один циліндр, а це призведе до несанкціонованого повороту керма. При виникненні подібної проблеми або інших проблем, пов’язаних з насосом-дозатором, компанія Гідро Спец Маркет виконає ремонт насоса-дозатора в термін 4-7 днів.
Виявляється відсутність упору або дуже поганий упор при повороті За свідченням фахівців, причиною є нестача олії у дозаторі. Це негативно впливає на його роботу. Другою причиною названої проблеми можуть бути непридатні, зношені ущільнення циліндрів, що відповідають за поворот транспорту.
Колеса трактора повертаються в інший бік, протилежний від повороту керма.

 

Як правило, ця неприємність може бути викликана наступною причиною: висновки гідроциліндрів неправильно з’єднані з насос-дозатором. Це призводить до того, що робоча рідина подається на інший циліндр та інша сторона посилюється.

Також Гідро Спец Маркет пропонує капремонт дозатора ГА-36000А за лояльними цінами, а також для постійних клієнтів діє обмінний фонд.

Артикул: ГА-36000А Категории: ,

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Дмитрий Остапенко

    Давно покупаю запчасти в этом магазине и иногда чинюсь, как всегда все отлично!

    Дмитрий Остапенко