Написать в Viber
Написать в Telegram

Радіатор Т 150 водяного охолодження 150У.13.010-3

(1 отзыв клиента)

Гідро Спец Маркет виконує ремонт гідромоторів, насосів, дозаторів, стартерів, генераторів та гідророзподільників на будь-яку спецтехніку. Гарантія на всі види ремонту 6 місяців.

31 200

В наявності радіатор Т 150 водяного охолодження 

Вузол складається:

  • із нижнього бачка з краном для спуску рідини;
  • верхнього бака, куди заливається вода;
  • пароповітряного клапана для випуску пари;
  • 4 ряди труб;
  • горизонтальні пластини;

 

Застосування Т-150К, Т-150К, Т-150, Т-153 , комбайн СК-5″Нива”, СК-6″Нива”, Єнісей, КСК-4 з двиг.СМД-60, СМД-62, СМД-64 .
склад мідь
Каталоговий номер 150У.13.010-3
Розміри Серцевина: ширина 650мм, висота 635мм. Габаритні розміри радіатора: ширина 715мм, висота 888мм, товщина 210мм.
Кількість рядів 6

Радіатор Т 150 призначений для охолодження води, що знаходиться у водяній сорочці дизеля. Вода, що протікає по секціях, віддає тепло повітрю в навколишнє середовище. Таким чином, забезпечуючи охолодження дизеля. Яким чином влаштований радіатор Т 150 ? Серцевина складається з 4-х рядів трубок, які є плоскими і розташовані вертикально. Ці трубки пропущені через ряд спаяних пластин, які розташовані горизонтально. У трубок кінці припаяні до основних більш товстих пластин і кілька виступають над їх поверхнею. Поліпшенню умов тепловіддачі сприяє ступінчасте розташування трубок по глибині радіатора. Латунні бачки приєднані до крайніх трубок за допомогою болтів. Гумові прокладки встановлені між пластинами та бачками. По обидва боки серцевини проходять стійки, що з’єднують бачки радіатора. Отже, до задньої стінки верхнього бачка приєднаний водопідвідний патрубок, а на верхній його частині розташована заливна горловина, яка закрита пробкою з пароповітряним клапаном. До задньої стінки нижнього бачка виходить водовідвідний патрубок та зливний краник.

До трактора кріплення еластичне. Насамперед до переднього бруса за допомогою опори з гумовими амортизаторами. У верхній частині – розтяжками до головки блоку циліндрів.

 

Прийом гідравліки в Гідро Спец Маркет

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини у будь-якому стані. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД, гідроциліндри, стартери, генератори, помпи та багато іншого.

Артикул: 150У.13.010-3 Категория:

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Андрей Щадило

    Брали новый радиатор, как всегда все запчасти по т 150 на высшем уровне!

    Андрей Щадило