Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Ремонт рульової рейки

(1 отзыв клиента)

 

 

Наша майстерня має професійну команду висококваліфікованих фахівців, які можуть своєчасно виконувати ремонт кермової рейки, ремонт гідропідсилювача керма чи ремонт гуру.

Рульова рейка – елемент кермового керування, силовий вузол, за допомогою якого передні колеса автомобіля синхронно повертаються у той бік, у який водій повертає кермо. Знати пристрій кермової рейки, а також принцип її роботи корисно кожному автовласнику, тому що від цього пристрою залежить безпека пасажирів та пішоходів. Розглянемо принцип роботи кермової рейки. Коли водій обертає кермо, зусилля з нього передається далі на шестірню, яка змушує переміщатися рейку. Вона пересувається ліворуч або праворуч, а разом з нею переміщаються тяги рульового приводу, які повертають маточини або поворотні кулаки. Відповідно, на самих маточинах закріплені колеса. У результаті при повороті водієм керма відбувається синхронний поворот передніх коліс машини. Рейковий кермовий механізм часто оснащується підсилювачем, який суттєво зменшує зусилля при обертанні водієм кермового колеса.
Для того, щоб відремонтувати рейку , вам спочатку необхідно її демонтувати, надіслати нам, а потім ми ретельно очищаємо і поліруємо її, щоб не залишилося часток іржі або будь-якої нерівності. Потім замінюємо ущільнення та тефлонові кільця високого тиску, встановлені на витіснювачі та штоку поршня. Це гарантує надійність ремонту і відновлення рейки в практично заводський стан. Ми використовуємо матеріали найкращої якості, які є на ринку, і, таким чином, гарантуємо високий рівень ремонту гідравлічної рейки. Ми надаємо гарантію до 6 місяців.

Все це свідчить про наш високий професіоналізм та чуйність до клієнта та ремонт гідравлічних або механічних рейок . Таким чином, тисячі водіїв та власників техніки вже довірили нам свої рейки чи гури , і зараз керують відремонтованим автомобілем чи спецтехнікою.

ремонт рульової рейки

Ремонт кермової рейки сервіс Гідро Спец Маркет виконує за 3-5 днів. Ми намагаємось налаштувати нашу роботу відповідно до конкретної проблеми. Таким чином ми гарантуємо справді якісну та відповідальну роботу.

Буває всяке, і іноді навіть після ремонту техніка знову показує ту саму проблему. Саме з цієї причини ми даємо справжню та довгострокову гарантію нашої роботи. Таким чином, довіра клієнтів досягається протягом тривалого часу, і вони залишаються задоволені ремонтом.

У нашому випадку оплата завжди після дефектування, після того, як ми сказали, що саме несправно і, що точно дефект буде повністю усунений. Ціни , які ми пропонуємо, дуже конкурентоспроможні, і ми стверджуємо, що вони не мають аналогів у галузі — ціни найкращі. Звичайно це ніяк не впливає на якість роботи в гірший бік. Якість на найвищому рівні, це ми гарантуємо.

Довіртеся професіоналам!

Ми маємо великий досвід у розбиранні та ремонті гідравлічних рейок та гідропідсилювачів керма ( ГУР ), і це допомагає нам швидко та ефективно діагностувати реальну проблему. Сучасні технології, які ми маємо, полегшують діагностику та ремонт рульової рейки , тому ми можемо зробити це не тільки професійно, а й швидко. Щоб ваша техніка не простоювала!

Довіртеся нашому сервісу, коли у вас виникнуть проблеми з вашою технікою, і ви дійсно відчуєте професіоналізм та індивідуальне ставлення до вашої проблеми.

Таким чином, ми не тільки добре працюємо, а й прагнемо максимально використати переваги висококонкурентного середовища обслуговування техніки. Ви знайдете саме те, що шукали, якщо ваша техніка пошкоджена – якість, доцільність, відповідальність та хороші ціни.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Віктор

    Усе працює, дякую!

    Віктор