Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Ремонт гідропідсилювача керма ГАЗ

(1 отзыв клиента)

4 500

Ремонт гідропідсилювача керма ГАЗ 33104, ГАЗ 3310 (Валдай)

Найважливішим і одним з найбільш практичних механізмів будь-якого вантажного авто вважається гідропідсилювач керма. Цей механізм у багато разів полегшує працю і зусилля водія, які можна назвати доволі складними. Про особливості ГУРів, про те, з яких етапів складається ремонт Гура Валдай, а також про рекомендації, правила і типові поломки ви знайдете в цій статті.

ГАЗ Валдай – середньотоннажний низькорамний вантажний автомобіль класу N2 категорії MCV, який виробляли з кінця 2004 року до 2015 року і з кінця 2020 року на Горьковському заводі. На відміну від LCV “ГАЗель” вимагає для керування водійських прав підкатегорії C1, оскільки він перевищує 3,5 тонни, але не перевищує 7,5 тонн.

Ремонт Гура Валдай (ремонт гур газ 33104, газ 3310)

Ремонт ГУР Валдай, по всій території України. Чесна ціна!
Зможемо відремонтувати ваш ГУР не залежно від характеру поломки.
Телефонуйте за номером +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті.

Не кожен водій або власник автомобіля усвідомлює, що гідропідсилювач керма дуже важливий. Перш за все ремонт ГУРа Валдай повинен бути якісним і виконуватися з професійним підходом. Такий ремонт здійснюється компанією Гідро Спец Маркет, контактні телефони якої можна знайти на сайті і проконсультуватися з питань, що вас цікавлять, зокрема тих, що передбачають гур Валдай ремонт.

 

Часто водії сприймають гідропідсилювач керма як належне, мовляв, кручу бублик без зусиль – а що, може бути по-іншому? Буває – і досить часто! Несправний гідравлічний підсилювач керма обов’язково потребує професійної діагностики. Тому що може знадобитися капітальний ремонт гура Газель. Показник того, що ремонт гур газ 331105 все ж таки необхідний, – це важкі зусилля, які докладає водій, коли необхідно повернути кермо. Після такого через кілька кілометрів руки водія будуть просто відпадати від втоми. Тому гідропідсилювач керма є дуже важливим механізмом, хоча здається дуже невеликим і непримітним. Про цей механізм, а також про те, з яких дій складатиметься гур газ 33104 ремонт або гур газ 3310 ремонт читайте докладніше нижче.

ГУР: пристрій і функції механізму

Гідравлічний підсилювач керма є системою, яка становить частину механізму керма і і її функції призначені, щоб полегшити керування автомобілем. До основних завдань ГУРів також відносять:

– механізм забезпечує стійкість траєкторії руху авто, яка планувалася;

– за допомогою гідропідсилювача керма зменшуються зусилля, які водієві необхідні, щоб повернути кермо;

– зберігають і підтримують зв’язок між колесами та кермом.

Системи та пристрої, що складають гідропідсилювач керма:
Розподільник, що спрямовує потоки робочої рідини всередині системи.
Гідроциліндр, що перетворює тиск рідини на роботу поршня і штока.
Робоча рідина, – необхідна для змащення, а також, щоб передати тиск гідроциліндру від насоса.
Насос, який підтримує як тиск, так і функціонування робочої рідини.
З’єднувальні шланги. Їхнє завдання – об’єднати всі складові цієї системи.
Електронний блок. Він керує роботою ГУРа.
Особливості ремонту гідропідсилювача керма

Всі роботи, які передбачають ремонт ГУРа газ 3310, ремонт ГУРа газель 33104 та іншої гідравліки, проводимо в сучасних, спеціально обладнаних для цього цехах. Після ремонту гідравліку перевіряють на стенді. Наша команда зробить якісний ремонт рульової колонки газ 3310. Крім того ремонт гідропідсилювача керма газ 33104 та інших гідравлічних пристроїв. У компанії вам дадуть пораду, як найкраще стежити за вашими механізмами і окремо за гідравлікою.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Борис Викторович

    Делали капремонт Валдая, обошлось 2800грн. Ребята справились за неделю и дали гарантию

    Борис Викторович