Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Стартер СТ 142Н 3708000

(1 отзыв клиента)

Напрям обертання праве, Маса 18,6 кг, Потужність струму тягового реле: – втягуючої обмотки 33,5 А, – утримуючої обмотки 6,5 А, Шестерня приводу: – кількість зубів 10, – модуль 3 мм, – кут вихідного контуру 20 град

Компанія Гідро Спец Маркет займається продажем нового стартера СТ 142н 3708000 для установки на двигуни Д-240, Д-243, Д-245.
Встановлюється на МТЗ, ЗІЛ “БИЧОК”, ВТ-100, МАЗ, ВГТЗ.

Напруга 24В
Потужність 9кВт
Кількість зубів 10
Місткість акумуляторної батареї 190 А.ч
Застосування На двигуни Д-240, Д-243, Д-245.
Встановлюється на МТЗ, ЗІЛ “БИЧОК”, ВТ-100, МАЗ, ВГТЗ.

Стартер СТ 142н 3708000 – це 24х вольт стартер на двигуни які встановлені на тракторах МТЗ. Цей стартер вироблений в Білорусії заводом ВАТ БАТЕ. Відмінною рисою стартера СТ-142Н є те, що його шестерня, яка безпосередньо входить у зачеплення з маховиком, виконана шляхом холодного видавлювання.

Напрям обертання праве, Маса 18,6 кг, Потужність струму тягового реле: – втягуючої обмотки 33,5 А, – утримуючої обмотки 6,5 А, Шестерня приводу: – кількість зубів 10, – модуль 3 мм, – кут вихідного контуру 20 град .

Історія відкритого акціонерного товариства “Борисівський завод автотракторного електрообладнання” розпочалася у вересні 1958 року. Було присвоєно назву Борисівський завод автотракторного електрообладнання – “БАТЕ”. Це точка відліку, але до першого випуску продукції новим підприємством залишалося майже півроку. Чисельність колективу на той час не перевищувала ста осіб, на 250 квадратних метрах виробничих площ було 43 одиниці технологічного обладнання.

Організація пройшла величезний шлях від виробництва не дуже складних виробів електротехнічного призначення до масового випуску стартерів для дизельних та карбюраторних автомобілів та тракторів. Сьогодні продукцію організації добре знають практично на всіх підприємствах автотракторного та сільськогосподарського машинобудування СНД.

Серед постійних споживачів продукції – ВАТ “БЕЛАЗ” – керуюча компанія холдингу “БЕЛАЗ-ХОЛДИНГ”. ВАТ “МАЗ” – керуюча компанія холдингу “БІЛАВТОМАЗ”. “Керуюча компанія холдингу Мінський моторний завод”, ПАТ “АВТОВАЗ”. ВАТ “ГАЗ”, ВАТ “ЗМЗ”, ПАТ “КАМАЗ” завод двигунів. ПАТ “Автодизель” (ЯМЗ), ВАТ “Ульянівський моторний завод” та багато інших організацій. ВАТ “БАТЕ” має заслужену репутацію надійного ділового партнера.

Стартер ст 142н – основний агрегат пускової системи двигуна, що розкручує його вал до частоти обертання. Основні вузли стартера – двигун, редуктор, пристрої зчеплення та розчеплення з валом основного двигуна, пусковий пристрій (для стартерів, які не можуть запускатися самостійно, наприклад, бензинових, турбокомпресорних). За принципом роботи стартери поділяються на інерційні, прямої дії та комбіновані. В інерційних стартерах розкручується спочатку маховик, в якому накопичується енергія, що забезпечує прокручування валу основного двигуна при зчепленні його з валом. Стартер прямої дії розкручує безпосередньо вал основного двигуна. Розрізняють стартери електричні , пневматичні , гідравлічні , бензинові, турбостартери.

 

Артикул: 142 Категории: ,
Вес 19 kg

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

 1. Дима

  Купил с реставрации, все работает на ура, спасибо

  Дима

  • admin

   Спасибо за Ваш заказ!

   admin