Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Переобладнання під стартер МТЗ (Д-240, Д-243)

(1 отзыв клиента)

Переобладнання під стартер МТЗ

У комплект входить у зборі перехідна плита + стартер на 12V.

Як правило, комплектується стартерами Magneton, Jubana, Slovak.

Підходить на трактори: МТЗ, ПМЗ, Т-40, Т-16, Т-25
(Двигун Д-240, Д-243)

 

7 700

Переобладнання під стартер МТЗ, ЮМЗ, Т-40, Т-16, Т-25 із пускача. Для заміни пускачів ПД-10 та ПД-350. Це комплект переобладнання нашого виробництва у м. Мелітополь, Україна. Пусковий двигун модернізований ПДМ-10 укомплектований редукторним стартером (12 V). Підходить для застосування на тракторах МТЗ, ЮМЗ, ДТ-75. Можлива комплектація посиленим стартером за бажанням клієнта.

Переобладнання двигуна Д-240 та Д-243 під стартер. Комплект переобладнання трактора МТЗ під стартер має на увазі сам перехідник ПДМ (пусковий двигун модифікований) + стартер редукторни Jubana 12В. Відправляється до вас у вже зібраному стані та готовий до встановлення, яку можна здійснити самостійно, не вдаючись до послуг сервісних служб.

Рекомендації щодо встановлення: підключати до акумулятора від 90А до 140А, це може бути не один акумулятор, головне, щоб у сумі в системі був саме цей діапазон. Оператори сільгосптехніки давно відходять від запуску двигуна за допомогою пускача, все більше віддаючи перевагу стартеру. Редукторний стартер дозволяє видавати більший момент, що крутить, відрізняється зносостійкістю і невеликою вагою.

 

 Виробник  Гідро-Спец-Маш, Україна
 Тип  оригінал (заводський)
 Вага ПМД без стартера  13кг
 Потужність  2,8 кВт
 Необхідний акумулятор   100А

 

 

Стартер (англ.  starter , від start  – починати, пускати в хід), основний агрегат пускової системи двигуна, що розкручує його вал до частоти обертання, необхідної для запуску двигуна. Основні вузли стартера – двигун, редуктор, пристрої зчеплення та розчеплення з валом основного двигуна, пусковий пристрій (для стартерів, які не можуть запускатися самостійно, наприклад, бензинових, турбокомпресорних). За принципом роботи стартери поділяються на інерційні, прямої дії та комбіновані. В інерційних стартерах розкручується спочатку маховик, в якому накопичується енергія, що забезпечує прокручування валу основного двигуна при зчепленні його з валом. Стартер прямої дії розкручує безпосередньо вал основного двигуна. Розрізняють стартери електричні , пневматичні, гідравлічні , бензинові, турбостартери.

 

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

 1. Віктор

  Купляв на трактор, пдм був зі стартером словак. Дякую

  Віктор

  • admin

   Дякуємо за відгук!

   admin