Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Atlas ремонт гідроциліндра

(1 отзыв клиента)

Гідро Спец Маркет виконує заміну штоків на Італійські, заміну ущільнень на поліуретанові. Крім того, можливе шліфування та хромування штоків. Гарантія на всі види ремонту 6 місяців!

1 000

Гідро Спец Маркет здійснює ремонт гідроциліндра Atlas будь-якої складності.

Найпоширеніші несправності та поломки гідроциліндрів, що потребують ремонту гідроциліндра Atlas

 • Засор масляної системи
 • Здуття хрому на штоку
 • Пошкодження хромованого покриття
 • Викривлення штока
 • Пошкодилася гільза

Atlas або Atlas Terex – німецька високотехнологічна компанія, заснована у 1919 році.

Виробляє дорожню та будівельну техніку, а також землерийні пристрої. На даний момент компанія все частіше займається випуском навантажувачів, як фронтальних, так і телескопічних, екскаваторів, перевантажувачів, асфальтних катків та ґрунтових катків, спеціалізуючись на гідравліці.

За останні роки багато фахівців з Європи вже встигли оцінити найвищу якість та надійність пристроїв, що випускаються цією компанією. Як в Україні (Київ) так і в країнах Європи, наприклад, Португалії, Бельгії, Іспанії, Німеччини та Голландії така техніка займає перші місця за популярністю та експлуатацією.

Причини несправностей:

 • Найчастішою поломкою, після якої може знадобитися ремонт гідроциліндра Atlas , називають механічні пошкодження ущільнень або штоків гідроциліндра.
 • Потрапляння сторонніх речовин у робочу рідину можна назвати частою причиною неполадок гідроциліндра. Спровокувати неполадки та подальший ремонт можуть і хімічні речовини, що використовуються для чищення гідроциліндра.
 • Коли допустима до експлуатації температура гідроциліндра підвищується, також можуть виникнути неприємності для власника техніки. І в цьому випадку потрібне звернення лише до фахівців високої кваліфікації.
 • Підвищеної уваги та постійного контролю також вимагає робочий тиск у гідроциліндрі.
 • Своєчасна заміна олії дуже важлива. Олія повинна відповідати нормам, прописаним виробником. В іншому випадку гідроциліндр після недовгої експлуатації може вийти з ладу.

Ремонт гідроциліндра Atlas

Якщо у вас є несправність гідроциліндра Atlas, зв’яжіться з нами або залиште заявку на сайті.

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

 1. Ростислав Сергеевич

  Отправили попутным грузом, в Мелитополе встретили и все сделали за неделю. Перебрали и заменили уплотнения на полиуретан, оказалось, что можно обойтись без шлифовки штоков

  Ростислав Сергеевич