Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Ремонт самовсмоктувального насоса

(1 отзыв клиента)

На практиці «самовсмоктуючий насос» означає відцентровий насос, який використовує суміш повітря та води для досягнення повністю затопленого стану робочого колеса та лінії всмоктування для роботи. Дія накачування в цьому випадку відбувається не через «зачистку» лопаток робочого колеса, а від відцентрових сил, що виникають при обертанні.

1 000

Самовсмоктувальний відцентровий насос сконструйований так, щоб всмоктувати воду перед тим, як вони почнуть працювати.
Вони є зручним рішенням для багатьох застосувань, оскільки вони усувають необхідність всмоктуючого фільтра зі зворотним клапаном, встановленим на кінці всмоктувальної лінії, а також вакуумними або струминними насосами, які легко забиваються і не підходять для довгострокового використання.

Принцип роботи

За визначенням самовсмоктувальний насос  – це насос, який засмоктує доступне повітря в лінію всмоктування і запускає перекачування води без необхідності зовнішнього втручання і обслуговування. Для цього необхідно зберігати деяку кількість води в корпусі насоса або в спеціальній камері розливу, достатньої для заповнення спіральної камери крильчаткою і всмоктувальної труби водою, щоб вона могла працювати.

Коли насос запускається, крильчатка, що обертається, створює частковий вакуум; повітря з лінії всмоктування всмоктується в результаті вакууму і змішується з рідиною з заливної камери. Суміш повітря та води закачується в камеру вентиляції повітря у корпусі насоса. Тут повітря відокремлюється від води і викидається через вихлопну трубу, поки рідина не повернеться до розливальної камери. Цей цикл повторюється кілька разів, поки все повітря з всмоктувальної лінії не буде викинуте в атмосферу і не буде замінено водою, і почнеться прокачування.

На практиці « самовсмоктувальний насос » означає відцентровий насос, який використовує суміш повітря та води для досягнення повністю затопленого стану робочого колеса та лінії всмоктування для роботи. Дія накачування в цьому випадку відбувається не через «зачистку» лопаток робочого колеса, а від відцентрових сил, що виникають при обертанні.

Самовсмоктувальний відцентровий насос призначений для всмоктування та випромінювання води на рівень нижче, ніж у його всмоктуючого фланця, без необхідності ручного заповнення всмоктувальної лінії рідиною. Це робиться шляхом створення часткового вакууму лінії всмоктування, яка видаляє повітря з нього.

Потім насос витісняє повітря, що всмоктується, разом з водою через напірний трубопровід, зберігаючи водозабір в корпусі. Самовсмоктувальний насос відрізняється від інших тим, що він виконує процес поділу повітряно-водяної суміші. Хоча самовсмоктуючий відцентровий насос може всмоктувати повітря, що міститься в лінії всмоктування, він не може висушуватися в сухих умовах.

На відміну від мембранних та поршневих насосів, перед введенням в експлуатацію спіральна камера відцентрових насосів має бути заповнена водою (затоплена). Крім того, має бути спосіб випуску повітря з лінії випуску насоса. Якщо в посудині чи резервуарі з відкритою водою немає виходу, необхідно встановити повітряний клапан.

Циркуляція води через відцентровий насос

Стандартні (без всмоктування) відцентрові насоси бувають різних типів. Якщо відцентровий насос з’єднаний з всмоктувальною трубою, яка постійно наповнена водою, завжди може створити перепад тиску і закачувати воду. Повітря є основним ворогом стандартного (не самовсмоктуючого) відцентрового насоса. Коли такий насос всмоктує повітря, його робота утруднена і насос починає «спотикатися». Його робоче колесо обертається, але воно не може працювати доти, доки повітря не буде видалено.

самовсмоктуючий насос

Виникає питання, чому відцентрові насоси не призначені для прокачування води та повітря. Вода набагато щільніша за повітря, тому лопаті, які накачують повітря, можуть бути тоншими і легшими. Але їм потрібно обертатися набагато швидше. Щоб перекачувати воду, лопаті повинні бути набагато жорсткішими і сильнішими, але обертатися набагато повільніше.

Робочий цикл самоусмоктування насосів

Самовсмоктувальний відцентровий насос вирішує проблему видалення повітря з лінії, що всмоктує, шляхом змішування води і повітря, виробляючи рідину, що має властивість, аналогічне властивості звичайної, простої води. Потім насос витісняє повітря і подає лише воду, аналогічну стандартним відцентровим насосам. Важливо знати, що всмоктування не може працювати, якщо спіральна камера насоса не заповнена водою.

Під час циклу самоусмоктування повітря надходить у насос і змішується з водою на крильчатці. Потім суміш води та повітря закачується в резервуар для води в результаті дії відцентрових сил, створюваних робочим колесом. Повітря легше за воду, внаслідок чого воно піднімається вгору, поки вода не буде зібрана внизу.

Вода, яка важча за повітряно-водяну суміш, тече гравітаційно назад у крильчатку, готова до змішування з великою кількістю повітря, що надходить з лінії всмоктування. Коли повітря з останнього всмоктується і створюється вакуум, атмосферний тиск змушує воду текти в лінію всмоктування у напрямку робочого колеса. Починається дія накачування.

Рециркуляція води у насосі припиняється, коли починається процес відкачування. Наступного разу, коли насос увімкнеться, він зможе повторно змішувати повітря з водою в корпусі. Створюючи суміш, готову до насоса, до тих пір, поки насос не буде повністю самоусмоктуватися.

ремонт самовсмоктувального насоса

Цей тип насосів відрізняється від стандартних відцентрових насосів, що містять резервуар для води. Який насамперед допомагає звільнити напірну трубу від повітря рециркуляцією водяного насоса. Цей резервуар для води може розташовуватися або після робочого колеса або перед ним. У будь-якому випадку, самовсмоктувальна здатність насоса обумовлена ​​його здатністю утримувати воду після першого затоплення.

Самовсмоктувальні насоси для водопостачання

Ці насоси можуть бути використані в умовах, коли переривання процесу накачування є абсолютно неприпустимим. Як правило, вони дають від 0,75 до 75 літрів на секунду. Також від 10 до 75 метрів тиску. Хоча самовсмоктувальні насоси для водопостачання не призначені для перекачування твердих речовин, що містять воду, більшість проходить через ті, що мають розміри до 1 сантиметра. У їх конструкції використовуються різні матеріали – пластмаси, чавун, бронза та нержавіюча сталь. Їх двигунами можуть бути бензин та дизельне паливо з внутрішнім згорянням, а також електродвигуни.

Самовсмоктувальні водяні насоси, що містять тверді домішки.

Насоси призначені для перекачування води, що містить високий відсоток твердих або волокнистих домішок . Залежно від моделі вони можуть накачувати воду з твердими частинками діаметром від 1,25 до 7,5 см. Часто робоче колесо і внутрішня частина спіральної камери такого насоса додатково зміцнюються для запобігання стирання абразивних матеріалів.

Більшість спіральних камер самовсмоктувальних насосів мають швидке очищення у разі блокування. Їхня витрата становить від 3 до 95 літрів в секунду. Вони в основному використовуються для відкачування стічних вод, дренажу та захисту від повеней. Двигунами цих насосів можуть бути бензин та дизель із внутрішнім згорянням, електродвигуни та гідравлічні двигуни.

Ремонт самовсмоктувального насоса

Ремонт гідронасосів та гідромоторів самовсмоктувальних

Сервіс Гідро Спец Маркет здійснить ремонт гідромоторів та гідронасосів  для бульдозерів, фронтальних навантажувачів та екскаваторів. Оплата за фактом виконання ремонтних робіт. Гарантія до шести місяців. Дефектування безкоштовно.

Ремонт гідравліки виготовляємо в будь-якому місті України, для всієї території України. Звертайтесь до нас за телефоном 098 566 43 77 або залишайте заявку на сайті письмово.

Артикул: 566 Категории: ,

Бренд

Гидросила

Украинская компания, которая производит Насосы и гидромоторы шестеренные, Аксиально-поршневые машины, Фитинги, рукава высокого давления и быстросъемные соединения, Гидрораспределители, Гидроцилиндры. В состав «Гидросила ГРУП» входит 6 производственных предприятий: АО «Гидросила» - разработка и производство насосов и гидромоторов шестеренных. Частное АО «Гидросила АПМ» - разработка и производство аксиально-поршневых машин и запасных частей к АПМ. АО «Гидросила МЗТГ» - разработка и производство гидрораспределителей. ООО "Гидросила ТЕТИС" - разработка и производство гидроцилиндров. Частное АО «Гидросила ЛЕДА» - разработка и производство быстроразъемных соединений, фитинга и рукавов высокого давления. ООО "Гидросила БЕЛАР"- разработка и производство гидроцилиндров. На данный момент на предприятиях "Гидросила ГРУП" работает около 4 000 человек.
Гидросила

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Борис Викторович

    Спасибо, все работает отлично

    Борис Викторович