Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Binotto ремонт гідромотора / гідронасоса

(1 отзыв клиента)

1 000

Ремонт гідромоторів та гідронасосів Binotto. Ремонт гідромотору Binotto, ремонт гідронасосу Binotto. Гідравліка Binotto Україна.

Телефонуйте (098) 566-43-77

Спеціалізація

Компанія Binotto спеціалізується на виробництві гідравліки для комерційної вантажної техніки , тягачів , причепів та самоскидних напівпричепів .

Ремонт гідромотора Binotto ремонт гідронасосу Binotto

Binotto виготовляють гідромотори та гідронасоси та іншу гідравліку. Гідромотор або гідронасос Binotto зарекомендував себе як дуже якісний продукт. Насоси Binotto ідеально підходять для установки на вантажівки Volvo, Scania, Man, МАЗ і КамАЗ та іншу спецтехніку. Насос Binotto зустрічається на комбайнах , бетонозмішувачах , самоскидах, сміттєвозах та на іншій подібній техніці. Компанія binotto офіційний сайт binotto.com.

Ремонт гідромотора та гідронасосу Binotto

Компанія Гідро Спец Маркет здійснить ремонт насоса будь-якої складності дасть гарантію від півроку. Якщо ви шукаєте Binotto сервісний центр, зателефонуйте нам за номером +38 (098) 566-43-77 або залиште заявку на сайті . Ремонт Binotto Київ, або будь-яке інше місто України — це не є для нас трудом, оскільки ми працюємо по всій країні.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Андрей Несмиян

    Спасибо за ремкомплект в подарок

    Андрей Несмиян