Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Caterpillar ремонт гідророзподільника

(1 отзыв клиента)

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

1 000

Ремонт гідророзподільника Caterpillar. Ремонт гідравліки Caterpillar Ремонт гідророзподільників на Катерпілар в Україні.

Сервіс Гідро Спец Маркет здійснить ремонт гідророзподільника caterpillar для бульдозерів, фронтальних навантажувачів та екскаваторів та іншої техніки. Оплата за фактом виконання ремонтних робіт. Гарантія 6 місяців. Діагностика та постреставраційна стендівка безкоштовно.

Спеціалізація

Компанія CAT спеціалізується на випуску землерийно-транспортної техніки , будівельної техніки , дорожньо-будівельної та дорожньої техніки , будівельного обладнання , взуття та захищених мобільних телефонів.

Види гідророзподільників Caterpillar

  • Золотникові, кранові та клапанні
  • Дволінійні, трилінійні
  • Двохпозиційні, трипозиційні
  • З ручним, механічним, електричним та гідравлічним керуванням
  • Одноступінчасті, двоступінчасті і так далі

Ремонт запчастин Caterpillar та ціни

Ремонт насосу Caterpillar Від 2500грн
Ремонт розподільника Caterpillar 1000-3000грн за секцію
Ремонт гідромотора Caterpillar Від 3000грн
Ремонт гуру 4000-7000грн
Ремонт гідроциліндра Caterpillar від 3000грн

Секційні гідророзподільники

Секційний гідророзподільник зібраний із секцій, які називаються набірними, кожна секція, як модуль, незалежна від іншої, і виконує саме свою функцію. Плюсом конструкцій даного типу і те, що у секцій можна модифікувати чи змінювати, дивлячись які технічні умови нині є.

Такі гідророзподільники зазвичай встановлюються на комбайнах, різних навантажувачах, тракторах, використовуються в комунальному господарстві, наприклад, на дорожньо-будівельній техніці, для керування робочими органами, гідросистемах.

Такі розподільники це по суті набір золотникових секцій, у необхідній кількості, із запобіжним клапаном, і каналом підведення, а також є секція, в яку входив канал відведення.

Ремонт гідравліки Катерпіллар виготовляємо в будь-якому місті, для всієї території України, в тому числі і в маленьких містах та селищах. Не важливо ви у Вінниці чи Мелітополі, Херсоні чи Одесі, Львів чи Тернопіль – ми зможемо допомогти вам у ремонті гідравліки Сaterpillar. Звертайтесь до нас за телефоном 098 566 43 77 або залишайте заявку на сайті письмово.

Caterpillar Inc. , «Катерпілар» – американська компанія, один з найбільших світових виробників будівельної та гірничодобувної техніки.

Випускає землерийно-транспортну техніку, будівельне обладнання, дизельні двигуни, енергетичні установки (що працюють на природному та попутному газах) та інші продукти. У складі понад 480 підрозділів, що розташовані у 50 країнах світу на п’яти континентах. Штаб-квартира знаходиться в Сполучених Штатах .

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Остап

    Делали пару секций распреда с манипулятора, больше не течёт

    Остап