Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Ремонт гідропідсилювача керма (гур) МТЗ 80, МТЗ 82, МТЗ 50

(1 отзыв клиента)

Ремонт ГУР (ГУРу) МТЗ-80, МТЗ-82, МТЗ-50

Ремонт ГУР (ГУРу) МТЗ-80, МТЗ-82, МТЗ-50 , по всій території України, найкращі та чесні ціни!
Зможемо відремонтувати ваш гідропідсилювач керма.
Телефонуйте за телефоном +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті.

Ремонт ГУРу МТЗ-80, МТЗ-82, МТЗ-50 , по всій території України, найкращі та чесні ціни!
Зможемо відремонтувати ваш гідропідсилювач керма.
Телефонуйте за телефоном +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті.

Вузол встановлювався на моделях МТЗ-80, МТЗ-82 та МТЗ-50 і досі є актуальним. Його якості підтверджені роками використання, тому важливим є якісний ремонт ГУР МТЗ-80 , як і ремонт рульової колонки МТЗ-82 , а також ремонт гур МТЗ-50 . Майстри компанії Гідро Спец Маркет мають великий досвід роботи та відрізняються високим професіоналізмом у тому випадку, якщо може знадобитися ремонт гідропідсилювача керма МТЗ 80 . У результаті ремонтні роботи, виконані нашими фахівцями завжди виконуються якісно та вчасно.

ГУР

Гідропідсилювач керма, рульова колонка, гідропідсилювач кермового управління – все це назви одного агрегату, яким оснащується кермовий механізм тракторів МТЗ-80, МТЗ-82, МТЗ-50 для ефективного та комфортного водіння. Однак, функція вузла важлива і незамінна – передача обертання рульової сошки від рульового колеса. Водночас пристрій полегшує зусилля під час повороту і пом’якшує вібрацію в умовах пересування по нерівній дорозі. Посилення відбувається насамперед від цього, що тиск рідини діє робочі органи агрегату.

ремонт гур мтз

Поломки та ремонт ГУРу

  • Ефективність функціонування агрегату залежить багатьох чинників. Фахівці Гідро Спец Маркет називають насамперед герметичність всіх ущільнень у гідросистемі. Це зберігає робочий тиск рідини. Що забезпечує необхідне зусилля, що впливає робочі органи. Необхідність виконати гур мтз 80 ремонт , може бути в процесі заміни прокладок, ущільнювальних кілець і сальників, що тим самим усуває текти олії.
  • Заклинювати роботу самого механізму можуть несправності зчленування приводу, рейок поршня, зчеплення черв’ячного редуктора. У цих випадках може знадобитися втручання фахівців.
  • Проблеми в герметичності системи, недостатнього рівня олії, поганої компресії або недостатнього ходу золотника можуть вести за собою наслідки у вигляді тугого керма. Ці несправності можуть не дозволяти відкривати нагнітання магістралі до порожнин циліндра. Щоб це виправити, необхідний ремонт кермової колонки МТЗ-80 .
  • Якщо робота циліндра неефективна і не створюється корисне зусилля, можливо, причиною може бути неправильне перетікання масла в злив з порожнини, що нагнітається. Усунути цю проблему і провести ремонт гідропідсилювача ГУР МТЗ-80 може допомогти заміна кільця ущільнювача на штоку або компресійних кілець.
  • розподільник може виконувати свої функції, у разі порушення ходу. У справному стані робочий хід, перш ніж відбудеться відкриття каналів золотником, зазвичай становить в одну сторону 1,2 мм. Можливо, поломці нагнітальний канал відкривається не повністю, що не дає подачі тиску, а значить, гідравлічне посилення також буде недостатнім. Такі несправності можуть спричинити ще більші проблеми, які вимагатимуть великих фінансових витрат. Тому вчасно проведений компанією Гідро Спец Маркет ремонт кермового управління МТЗ-80 допоможе вирішити ваші проблеми та зберегти гроші.

Типові випадки несправності ГУР МТЗ-80, МТЗ-82 та способи їх перевірки

Технічний стан пристроїв гідросистеми кермового управління багато в чому визначає якість роботи, яку виконує трактор. Тому що від цього залежить і безпека руху даного транспорту. Але, наприклад, при проблемах з олією в гідросистемі кермо відразу втрачає плавність. В результаті з’являються рухи ривками і трактористу доводиться докладати значних зусиль, щоб якось упоратися.

Зношеність з’єднань вала механізму керма спричиняє велику свободу ходу рульового колеса. У результаті цей негативний результат зазвичай відзначають фахівці зі збільшенням зазору в зчепленні. Однак, щоб по можливості уникати несподіваних поломок, потрібна уважна перевірка. Насамперед це стосується кермової тяги, сполучних компонентів кермового механізму, заміни деталей, усунення зазорів. Якщо необхідний ремонт ГУР МТЗ-82 , завжди є можливість покластися на роботу досвідчених фахівців.

ремонт гур мтз

Наприкінці проблема може бути також у тому, що з часом експлуатації трактора колеса починають «битися» в різні боки.

Крім того, перевіряються – зазори в запобіжному клапані. Поверхня ущільнювальних кілець щодо їх руйнування. Крім того, затягування гайки золотника, гільзи, охоронний клапан, плунжери, зуби секторів.

ГУР МТЗ ремонт закінчують складанням та перевіркою на спеціальному стенді. При цьому все необхідне нове та якісне обладнання для ремонту є у нас. І, таким чином, ті, хто звертається до нас зі своєю проблемою, можуть бути впевнені як .

Ремонт ГУРу

Ремонт ГУР (ГУРу) МТЗ-80, МТЗ-82, МТЗ-50 , по всій території України, найкращі та чесні ціни!
Зможемо відремонтувати ваш гідропідсилювач керма.
Телефонуйте за телефоном +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Александр

    Провели по обменному фонду. По цене как за ремонт, зато быстрее. Спасибо, все работает исправно!

    Александр