Написать в Viber
Написать в Telegram

Переваги та недоліки гідроприводу. Ремонт гідростатики та ціна


Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

1 000

Об’ємні гідроприводи, що регулюються, використовують як приводи верстатів, ливарного, пресового обладнання, прокатних станів, а також будівельних, дорожніх, транспортних, сільськогосподарських і підйомних машин.

Ми допоможемо вам зробити ремонт гідроприводу будь-якої складності. Ремонт гідравліки по всій Україні, дзвоніть за телефоном (098) 566-43-77

Використання гідроприводу

Трансмісія ( силова передача ) — (від латів. transmissio – пересилання, передача) в машинобудуванні всі механізми , що з’єднують двигун з тим, що має рухатися (наприклад, з колесами в автомобілі ), а також все, що забезпечує роботу цих механізмів .

Гідростатична трансмісія є приводом із замкнутим контуром. У цю замкнуту систему, як правило, входять один-два гідронасоси і один-два гідромотори. ГСТ створена, щоб передавати механічну енергію обертання від валу двигуна за допомогою потоку робочої рідини. Гідростатика набрала популярності завдяки можливості забезпечити техніку більшою маневреністю та плавністю.
Також перевагою є спрощення механічного розведення. Адже при збільшенні навантаження карданні вали можуть не витримати, ГСТ 90 допоможе цього уникнути. Отже, дозволяє повністю забрати вали, замінивши на гідромотори з редуктором. Якщо здійснити перераховані вище маніпуляції, то можна змістити центр тяжіння і дозволити двигуну менше нагріватися, отже значно збільшити термін його служби. Вартість гідростатичної трансмісії ГСТ 90 повністю виправдана економією на інших запчастинах і продовженням терміну служби двигуна (він, як правило, найдорожчий елемент спецтехніки).

«Гідростатичну революцію» зробили виробники бульдозерів та землерийної техніки. Адже звільнення від коробки дозволило бульдозерам стати мультизадачними, дедалі більше техніки стає гібридною. Перший бульдозер із гідростатикою зробила компанія John Deere у 1976 році (до речі, наше підприємство пропонує ремонт гідростатики комбайнів та бульдозерів John Deere за прийнятними цінами).

Гідроприводи названого типу так широко і повсюдно застосовуються, оскільки мають низку переваг перед електро та механічними приводами. Переваги гідроприводів складно порахувати на пальцях.

Ремонт гідроприводу

Регульовані об’ємні гідроприводи відрізняються

  • високою питомою потужністю, яка у 3 – 5 разів вища за потужність електричних.
  • більш простою можливістю безступінчастого регулювання швидкості вихідної ланки цього механізму широкому діапазоні.
  • високою швидкодією гідроприводу: всі його операції виконуються значно швидше за інші типи приводів.
  • високим коефіцієнтом посилення гідропідсилювача за потужністю. Його значення сягає 10^5.
  • простотою виконання технологічних операцій у заданому режимі, а також можливістю надійного захисту від перевантажень елементів гідроприводу та двигуна, що приводить.
  • просте перетворення обертальних рухів у зворотно-поступальні.
  • вільне компонування агрегатів гідроприводу.
  • можливість підключення до гідроприводу будь-якого гідравлічного обладнання: дискових пилок, відбійних молотків, різних захватів та ковшів.
  • слабким впливом вібрації на руки.
Ремонт гідромотора ГСТ від 3000грн
Ремонт гідронасосу від 3000грн
Ремонт розподільників 1000-2700грн за секцію
Ремонт гурів від 1400грн
Гарантія 6 місяців

Разом з зазначеними перевагами гідравлічного приводу, необхідно також пам’ятати про його нечисленні недоліки, пов’язані в основному, з властивостями робочої рідини. З недоліків можна виділити великі втрати при передачі енергії на велику відстань і не дуже високий ККД, більшу залежність від умов експлуатації та середовища, а також чутливість до забруднення робочої рідини.

Ремонт гідроприводу нашим цехом виконується за 5-10 днів, вартість від 3000 грн. Гарантія 6 місяців
Категория:

На основе 0 отзывов

0.0 в целом
0
0
0
0
0

Будьте первым, кто оставит отзыв “Переваги та недоліки гідроприводу. Ремонт гідростатики та ціна”

Отзывов пока нет.