Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Howo ремонт гідроциліндра

(1 отзыв клиента)

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

1 000

Ремонт гідроциліндра Howo

Howo – відома на китайському ринку торгова марка, під якою компанія Sinotruk випускає вантажні автомобілі Howo , Howo самоскиди та тягач Howo . На сьогоднішній день CNHTC-Sinotruk включає компанії Jinan Truck, Jinan Power, Huawo Truck і Jinan Commertial Vehicle. Також на ринку себе зарекомендувала гідравліка Howo, особливо гідроциліндр підйому кабіни.

Гідравлічний цилін ін Howo – об’ємний гідродвигун зворотно-поступального руху, схожий по дії з пневмоциліндром. Часто використовуються у будівельно-дорожніх, землерийних, підйомно-транспортних машинах і тому швидко зношуються та потребують регулярної діагностики. Як і вся гідравліка, гідравліка хово має свій ресурс, тому наша компанія з легкістю зробить ремонт гідравліки хово , зокрема ремонт гідроциліндра хово.

Ремонт гідроциліндра Howo

Причини несправностей:

  • Найчастішою поломкою, після якої може знадобитися ремонт гідравлічного циліндра Гідросилу , називають механічні пошкодження підшипників або штоків гідроциліндра.
  • Потрапляння сторонніх речовин у робочу рідину можна назвати частою причиною неполадок гідроциліндра. Спровокувати неполадки та подальший ремонт гідравлічного циліндра Hydrosila можуть і хімічні речовини, що використовуються для чищення гідроциліндра.
  • Коли допустима до експлуатації температура гідроциліндра підвищується, також можуть виникнути неприємності для власника техніки. І в цьому випадку потрібний гідроциліндр гідросилу ремонт і звернення тільки до фахівців високої кваліфікації.
  • Підвищеної уваги та постійного контролю також вимагає робочий тиск у гідроциліндрі.
  • Своєчасна заміна олії дуже важлива. Олія повинна відповідати нормам, прописаним виробником. В іншому випадку гідроциліндр після недовгої експлуатації може вийти з ладу.

Фахівці Гідро Спец Маркет зроблять ремонт гідроциліндрів Howo (Huawo) та будь-якої гідравліки на однойменну китайську вантажівку. Так само робимо ремонт гідравліки на будь-який китайський самоскид та безкоштовне дефектування та діагностику в найкоротші терміни. Гарантія від 6 місяців . Телефонуйте нам +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті .

 

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Сергей

    Гидроцилиндр восстановили за 8 дней, была шлифовка и хромирование штоков, также заменили уплотнения

    Сергей