Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Ihi ремонт гідроциліндра

(1 отзыв клиента)

1 000

Ремонт гідроциліндра Ihi
Дзвоніть +38 (098) 566-43-77

Ремонт гідравліки , по всій Україні, кращі ціни!
Зможемо відремонтувати ваш гідроциліндр Ihi, або гідроциліндр будь-якого іншого бренду. Телефонуйте за телефоном +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті.

IHI Corporation була заснована в 1853 і почала виробництво кораблів.

Пізніше японська компанія взялася за виробництво авіаційних двигунів, турбонаддувів для автомобілів, котлів для електростанцій промислових машин, гідроциліндрів.

Повна назва компанії  Ishikawajima Heavy Industries .

Ремонт гідроциліндрів Ihi

Причини несправностей:

  • Найчастішою поломкою, після якої може знадобитися ремонт гідроциліндра , називають механічні пошкодження ущільнень або штоків гідроциліндра.
  • Потрапляння сторонніх речовин у робочу рідину можна назвати частою причиною неполадок гідроциліндра. Спровокувати неполадки та подальший ремонт можуть і хімічні речовини, що використовуються для чищення гідроциліндра.
  • Коли допустима до експлуатації температура гідроциліндра підвищується, також можуть виникнути неприємності для власника техніки. І в цьому випадку потрібне звернення лише до фахівців високої кваліфікації.
  • Підвищеної уваги та постійного контролю також вимагає робочий тиск у гідроциліндрі.
  • Своєчасна заміна олії дуже важлива. Олія повинна відповідати нормам, прописаним виробником. В іншому випадку гідроциліндр після недовгої експлуатації може вийти з ладу.

Гідро Спец Маркет візьметься за ремонт гідроциліндра  Ihi будь-якої складності та на будь-яку техніку. Гідроциліндри  Ihi після ремонту проходять перевірку на стендах, після чого отримують гарантію півроку.

Ми зможемо відремонтувати будь-який гідроциліндр. Окрім цього, якщо ви не хочете ремонтувати гідроциліндр , то можете купити у нас новий.

Наші фахівці з радістю проконсультують вас і нададуть висококваліфіковану допомогу в ремонті гідроциліндрів. Все, що вам потрібно – це вислати його до нас на дефектування, або просто зробити заявку на сайті. Наші фахівці зв’яжуться з вами та скажуть ціну та терміни ремонту.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Михаил Петрович

    Делали замену нескольких штоков, заняло 9 дней, но работает отлично

    Михаил Петрович