Написать в Viber
Написать в Telegram

Насос дозатор МТЗ Hydraulic Steering Units 050-1-100-15-E

(1 отзыв клиента)

Застосовується на МТЗ 80 МТЗ 82 ЮМЗ 6 Т 40 НИВА СК 5 ДОН 1500

Об’єм робочої рідини 100см3

Номінальний тиск 16 МПа

Максимальний тиск 20 МПа

 

Дозатор Hydraulic Steering Units 050-1-100-15-E, виробництво Польща.

Насос дозатор мтз, юмз, т 40050-1-100-15-E призначений для зміни напрямку рідини в гідравлічній системі кермового управління. А також зміна швидкості руху рідини від насоса до гідравлічного циліндра. Насос-дозатор має другу назву – гідрокермо. Насамперед він є одним з елементів гідравлічної системи рульового управління, яка включає ще нагнітаючий насос і гідроциліндр.

Дозатор ( гідроруль) – регулюючий механізм системи гідрооб’ємного кермового керування тракторів та самохідних машин. Насамперед гідромеханічний пристрій для керування потоками робочої рідини між основним насосом та виконавчими гідроциліндрами ГОРУ відповідно до кута повороту рульового колеса.

насос дозатор мтз

Насос дозатор мтз складається з корпусу (протиударні, зворотні, запобіжні та інші клапанні блоки), вузла, що гойдає (ротор + статор у зв’язку з золотником), розподільник (запірно-регулюючий елемент). При установці насоса-дозатора необхідно виключити зайві навантаження на вал. Виробники насосів-дозаторів максимально спростили саме їх пристрій. Щоб була забезпечена зносостійкість їх компонентів і щоб вони були максимально легкими в обслуговуванні. Однак, при всій простоті та легкості пристрою та його технічного обслуговування, може настати такий момент, коли ремонт насоса дозатора стане нагальною необхідністю і від швидкості та якості ремонту залежатиме подальша сільськогосподарська та комунальна діяльність того чи іншого трактора.

Ремонт насос-дозатора

Насамперед працюємо по всій території України. Вартість капремонту насос-дозаторів від 900грн. За необхідності ремонту можете надіслати ваш гідравлічний елемент будь-яким перевізником на наш завод. У результаті діагностика займає зазвичай 1-2 дні, вона безкоштовна, навіть якщо ви відмовитеся продовжувати ремонт. Крім того, клієнт максимально застрахований від будь-яких зайвих витрат. Гарантія на новий насос-дозатор складає 12 місяців, гарантія на реставрацію (капітальний ремонт) 6 місяців.

Артикул: 050-1-100-15-E Категория:
Применяемость МТЗ 80, МТЗ 82, ЮМЗ 6, Т 40, НИВА СК 5, ДОН 1500
Рабочий объем 100см3
Номинальное давление 16 МПа
Максимальное давление 20 МПа
Вес 8 кг
Гарантия 12 мес

 

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Олексій Миколайович

    брав на мтз 82, усе підійшло

    Олексій Миколайович