Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Переобладнання під стартер ДТ-75 (СМД-18)

(1 отзыв клиента)

Переобладнання під стартер трактора ДТ-75, Дон, Нива, Полісся, Т-150
(Двигун СМД-18, а також будь-які різновиди СМД)
Комплект стартер 24В + перехідна плита в зборі.

15 650

В наявності переобладнання під стартер ДТ 75 (ПДМ установка). Крім того вона підходить для різної техніки: МТЗ, ЮМЗ, ДОН, НИВА, Т-150 та багато інших. ПДМ має з ПД ідентичні отвори кріплення. Така конструктивна особливість ПДМ була зроблена для того, щоб не виникало жодних проблем з переробкою двигуна під стартер. Достатньо просто зняти ваш старий пусковий ПД та на його місце, без будь-яких додаткових зусиль поставити нашу ПДМ установку. Якщо виникають питання при установці, набирайте будь-який із зазначених номерів у розділі “Контакти” і ми вас з’єднаємо з одним з наших механіків, який в режимі онлайн допомагатиме поставити дану установку. ПДМ складається з перехідної плити та стартера, стартер може бути на 12В або на 24В, комплектація виробниками Юбана, Словак, Магнетон в залежності від вашої техніки та необхідних параметрів. Можливе виготовлення переобладнання під стартер за вашими індивідуальними параметрами, якщо потрібна посилена модель. ПДМ установки складає 6 місяців.

Інструкція із встановлення:

1. З редуктора знімаємо пусковий двигун ПД-10

2. На редуктор встановлюємо наше обладнання (плита зі стартером)

3. Зібраний вузол підключаємо до акумулятора від 90А до 140А

переобладнання під стартер ДТ 75

Застосування ДТ-75, ДОН, НИВА, Т-150
Стартер Юбана, Словак, Магнетон
Варіації 12В, 24В
Двигун СМД-18
Гарантія 6 міс

Стартер (англ.  starter , від start  – починати, пускати в хід), основний агрегат пускової системи двигуна, що розкручує його вал до частоти обертання, необхідної для запуску двигуна. Основні вузли стартера – двигун, редуктор, пристрої зчеплення та розчеплення з валом основного двигуна, пусковий пристрій (для стартерів, які не можуть запускатися самостійно, наприклад, бензинових, турбокомпресорних). За принципом роботи стартери поділяються на інерційні, прямої дії та комбіновані. В інерційних стартерах розкручується спочатку маховик, в якому накопичується енергія, що забезпечує прокручування валу основного двигуна при зчепленні його з валом. Стартер прямої дії розкручує безпосередньо вал основного двигуна. Розрізняють стартери електричні , пневматичні, гідравлічні , бензинові, турбостартери.

Стартер 3202 складається з електродвигуна постійного струму, механізму приводу та механізму управління. При замиканні контактів замку запалювання по обмотці електромагніту, що втягує, протікає струм, плунжер електромагніта втягується і включається утримуюча обмотка електромагніта. Плунжер електромагніту та з’єднаний з ним важіль переміщає шестерню бендикса. Одночасно плунжер тисне на пластину, яка в момент введення шестерні в зачеплення з вінцем маховика замикає контакти. Струм через замкнуті контакти надходить в обмотку електродвигуна, і якір починає обертатися.

Доставка по всій Україні без передоплати.
Гарантія 6 місяців, післягарантійне обслуговування.

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Дмитрук Сергій

    Переобладнання надіслали зі стартером на 24V , усе працює добре

    Дмитрук Сергій