Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Переобладнання під стартер ЮМЗ (Д-65)

(1 отзыв клиента)

Переобладнання під стартер трактора ЮМЗ, МТЗ, Т-40, ДТ-75, Дон, Нива, Полісся, Т-150.
Комплект стартер 12В або 24В + перехідна плита в зборі.
Гарантія 6 місяців

7 700

Комплект переобладнання під стартер ЮМЗ є на постійній основі. А також в наявності ПДМ (пусковий двигун модифікований) на ректори МТЗ, Т-40, Т-150, ЮМЗ, НИВА, ДТ-75 та інші.

Застосування: МТЗ, ЮМЗ

Інструкція із встановлення:

1. З редуктора знімаємо пусковий двигун ПД-10

2. На редуктор встановлюємо наше обладнання (плита зі стартером)

3. Зібраний вузол підключаємо до акумулятора від 90А до 140А

Наше конструкторське бюро створило інноваційний перехідник (ПДМ) із пускового двигуна під стартер. ПДМ (пусковий двигун універсальний) має просту конструкцію в порівнянні з пусковими двигунами ПД-8, ПД-10 і ПД-350.

Комплект переобладнання під стартер юмз має на увазі сам перехідник ПДМ (пусковий двигун модифікований) + стартер Jubana 12В або 24В. Відправляється до вас у вже зібраному стані та готовий до встановлення, яку можна зробити самостійно, не вдаючись до послуг сервісів, інструкція до встановлення вище в описі.

комплект переобладнання під стартер юмз

Доставка по всій Україні післяплатою, можлива оплата з ПДВ%. Відправки в день замовлення перевізниками: Нова Пошта, САТ, ІТайм, Делівері за вашим бажанням. Також можливе самовивезення.

Гідро Спец Маркет пропонує якісний ремонт стартерів та ПДМ, є обмінний фонд, відмінно підходить для тих, хто не має часу чекати весь термін ремонтних робіт. Ви надсилаєте вашу запчастину в неробочому стані і в заміну за невелику доплату отримуєте абсолютно нову з гарантією.

Гарантія 6 місяців, післягарантійне обслуговування.

 

Стартер (англ.  starter , від start  – починати, пускати в хід), основний агрегат пускової системи двигуна, що розкручує його вал до частоти обертання, необхідної для запуску двигуна. Основні вузли стартера – двигун, редуктор, пристрої зчеплення та розчеплення з валом основного двигуна, пусковий пристрій (для стартерів, які не можуть запускатися самостійно, наприклад, бензинових, турбокомпресорних). За принципом роботи стартери поділяються на інерційні, прямої дії та комбіновані. В інерційних стартерах розкручується спочатку маховик, в якому накопичується енергія, що забезпечує прокручування валу основного двигуна при зчепленні його з валом. Стартер прямої дії розкручує безпосередньо вал основного двигуна. Розрізняють стартери електричні , пневматичні, гідравлічні , бензинові, турбостартери.

 

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Мирослав

    Дуже задоволені

    Мирослав