Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Ремонт гідророзподільників


Гідро Спец Маркет виконує якісну реставрацію розподільника будь-якої складності. Розточування, виготовлення золотників, заміна ущільнень, заміна електрокотушок та багато іншого. Ремонт займає від 5 до 9 днів залежно від стану та бренду гідророзподільника.

Гідравлічний розподільник є дуже важливим елементом для кожного автомобіля, тому необхідно, щоб він завжди був у хорошому робочому стані.

Ми пропонуємо якісний ремонт гідророзподільника всіх видів , незалежно від їх ступеня пошкодження та заміни демпфованих деталей на нові. Розподільник контролює розподіл та переміщення всієї гідравлічної системи транспортного засобу, та його стан залежить від загальної активності. Ми це дуже добре знаємо, і коли у гідравлічному розподільнику є проблема, спочатку необхідно встановити якісний діагноз, щоб точно та однозначно встановити причини пошкоджень та запропонувати кращий якісний ремонт.

Ціни на ремонт гідророзподільника

Р-80 (1,2 секції) 1000грн
Р-80 (3 секції) 1200грн
CASE, від 1000грн за секцію
Bosch Rexroth від 1500грн за секцію
Caterpillar від 1500грн за секцію

 

Ремонт гідророзподільника

У нашому сервісі ви можете мати обладнання для високоточної діагностики поломок гідравлічних розподільників , що є ключем до ремонту. У нас є необхідна технічна база ремонту, а також професійні механіки, з великим досвідом у ремонті будь-якого пошкодження різних марок та моделей автомобілів та спецтехніки. Ми реагуємо індивідуально на проблеми кожного клієнта і прагнемо ремонту за відносно короткий час, щоб ваша техніка не простоювала.

Коли транспортний засіб проходить певну кількість кілометрів і досягає певного віку, дефекти стають частішими. Ось чому завжди необхідно стежити за машиною, і коли відчувається технічна несправність, вчасно відвідувати спеціалізовану майстерню. Ми гарантуємо, що якщо ви оберете наші послуги, ви отримаєте якісну допомогу, діагностику проблем та точний ремонт. У цьому випадку профілактика є найважливішою річчю. Тому ми радимо вам частіше відвідувати СТО. Це дуже економічно вигідно, тому що проблема, виявлена ​​на ранній стадії, усувається у набагато менших кількостях.

Ремонт гідророзподільника

Незалежно від того, який тип гідророзподільника стоїть на вашій техніці, ми можемо швидко та якісно усунути будь-яку поломку. Ми покладаємося на наших клієнтів, коли після дефектування розуміємо у чому саме проблема, і тому разом ми приймаємо рішення про найбільш оптимальний ремонт. Ми тривалий час працювали в галузі та ремонтували гідравлічні розподільники, і ми знаємо, що ця частина автомобіля потребує великих знань та навичок для виправлення збитків.

Ремонт гідророзподільника

Якщо ви довіритеся нам, будьте впевнені, що пошкоджений гідравлічний розподільник потрапить у хороші руки, і пошкодження буде виправлено. Ми підкреслюємо чесність та бажання допомогти. Це має вирішальне значення для встановлення контактів та взаємної довіри між нами та нашими десятками задоволених клієнтів, які завжди шукають нас, якщо їм потрібна допомога.

Ремонт гідророзподільника зазвичай займає 6-9 днів залежно від складності робіт.

Бренд

Гидросила

Украинская компания, которая производит Насосы и гидромоторы шестеренные, Аксиально-поршневые машины, Фитинги, рукава высокого давления и быстросъемные соединения, Гидрораспределители, Гидроцилиндры. В состав «Гидросила ГРУП» входит 6 производственных предприятий: АО «Гидросила» - разработка и производство насосов и гидромоторов шестеренных. Частное АО «Гидросила АПМ» - разработка и производство аксиально-поршневых машин и запасных частей к АПМ. АО «Гидросила МЗТГ» - разработка и производство гидрораспределителей. ООО "Гидросила ТЕТИС" - разработка и производство гидроцилиндров. Частное АО «Гидросила ЛЕДА» - разработка и производство быстроразъемных соединений, фитинга и рукавов высокого давления. ООО "Гидросила БЕЛАР"- разработка и производство гидроцилиндров. На данный момент на предприятиях "Гидросила ГРУП" работает около 4 000 человек.
Гидросила

На основе 0 отзывов

0.0 в целом
0
0
0
0
0

Будьте первым, кто оставит отзыв “Ремонт гідророзподільників”

Отзывов пока нет.