Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Parker ремонт гідроциліндра

(1 отзыв клиента)

1 000

Parker Hannifin Lightraulics. Композитні гідравлічні циліндри. Ремонт гідроциліндрів Parker.

Ремонт гідроциліндрів Паркер

Наша компанія здійснює ремонт будь-яких гідроциліндрів фірми Parker.
Телефонуйте за телефоном +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті.

Про компанію Parker

Parker Hannifin зі щорічним обсягом продажів 13 мільйонів доларів є всесвітньо відомим виробником і лідером у галузі технологій та передової розробки в галузі систем управління процесами та гідравліки . Parker постійно розробляє, удосконалює та впроваджує передові високоточні інженерні рішення для різних застосувань – від мобільного обладнання, усіх промислових застосувань до космічних технологій. Маючи майже сторічну історію, компанія присутня сьогодні у більш ніж 50 країнах світу і налічує близько 58 000 співробітників. Протягом останніх 58 років Паркер послідовно збільшував дивіденди акціонерів, ставши п’ятіркою індексу S&P 500 для довгострокових компаній з дивідендом акціонерів, що постійно зростає.

Гідроциліндри Parker забезпечують надлегкі рішення з високою вантажопідйомністю для важких робіт.

З чого виготовлені гідроциліндри Parker

Гідравлічні циліндри Parker’s Lightraulics, виготовлені з волокнисто-вуглецевого композитного та легкого сплаву з високою стійкістю , мають вагу на 60% менше, ніж у традиційних сталевих гідравлічних циліндрів. Вони є результатом поєднання легких матеріалів з інноваційними технологіями виробництва та конструкціями, які дають їм унікальну можливість мобільності для їхньої виняткової вантажопідйомності в широкому діапазоні застосувань. В основі технології Parker компанія Lightraulics розробляє унікальні можливості армованих фібровуглецевих пластиків. Фібровуглецевий циліндр додатково покритий високоефективною арамідною оболонкою , яка захищає композитний корпус від пошкодження при стиранні при використанні у важких умовах експлуатації.

Ремонт гідроциліндра Parker

Застосування гідроциліндрів Паркер

Ці легкі підйомні гідравлічні циліндри знаходять багатофункціональні застосування у сферах ліфтингу, пресування, штовхання та натягу в промисловості, будівництві, сфері обслуговування тощо. в інше. В результаті скорочується час транспортування, усувається необхідність додаткового обладнання для переміщення та позиціонування, підвищується продуктивність та знижується ризик нещасних випадків.

Продукція Parker

Продукція Parker’s Lightraulics включає портативні гідравлічні домкрати і поршневі циліндри, які можна використовувати для попередньої затяжки сталевих анкерів, затягування кабелів, підгонки і затиску штифтів, підшипників, втулок і т. д. Обидва типи легких гідравлічних циліндрів до 500 тонн при робочому навантаженні 69 МПа. Широкий діапазон циліндрів, що містять більше 150 різних розмірів дозволяє знаходити найбільш точне рішення для кожного конкретного застосування. Разом із гідравлічними циліндрами Lightraulics Parker також пропонує низку стандартних легких гідравлічних циліндрів. Типові застосування включають крани та робочі важелі, стріли у конструкції та/або комунальному обладнанні.

Ремонт гідроциліндра Паркер

Гідроциліндри подвійної дії Parker

Стандартні циліндри подвійної дії збирають під тиском 5 МПа. Якщо потрібно менше часу відведення, користувач може додатково скоротити час циклу, вибравши варіант 10 МПа, щоб повернути шток поршня. Безпечна робота циліндрів завжди гарантується вбудованим запобіжним клапаном та зовнішнім запобіжним та випускним клапаном.

Нові технології у створенні гідравліки

В результаті використання легких композитних гідравлічних циліндрів Lightraulics of Parker досягається зниження баластних ваг обладнання та споживаного ним палива , що приносить додаткові вигоди споживачам. Використання цих легких та високоефективних гідравлічних підйомних циліндрів також забезпечує високу корозійну стійкість та зниження вартості заміни. Нижча вага також означає легке і швидке позиціонування, швидку та легку установку та обслуговування, а іноді навіть відсутність необхідності в додатковому підйомному та рухомому устаткуванні, що призводить до значного скорочення часу простою.

Гідроциліндр Parker

Маючи чудові міцнісні і ваговимірювальні властивості , більш повільним старінням в порівнянні з металевими компонентами і високою корозійною стійкістю, волоконно-вуглецеві композити дозволяють створювати структури, які здавалися немислимими до декількох років тому.

Комбіновані гідравлічні циліндри Parker виготовляються з використанням технологій, які забезпечують високий рівень гнучкості та персоналізації. Завдяки цьому Parker може запропонувати своїм клієнтам індивідуальні рішення адаптовані до конкретних вимог додатків. Ремонт гідроциліндра Паркер варто довіряти лише фахівцям.

Ремонт гідроциліндра Parker

Наша компанія здійснює ремонт будь-яких гідроциліндрів фірми Parker.
Телефонуйте за телефоном +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Стас

    Спасибо, после реставрации все работает, больше не перепускает

    Стас