Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Volvo ремонт гідромотора / гідронасоса

(1 отзыв клиента)

1 000

Гідромотор Volvo (гідравлічний мотор) – гідравлічний двигун, призначений для повідомлення вихідному ланці обертального руху на необмежений кут повороту.

Конструкції гідромоторів Volvo аналогічні конструкціям відповідних насосів. Деякі конструктивні відмінності пов’язані із зворотним потоком потужності через гідромашину, що працює в режимі гідромотора. На відміну від насосів Volvo , в гідромоторі на вхід подається робоча рідина під тиском, а на виході знімається з валу момент, що крутить.

Найбільшого поширення набули шестеренні, пластинчасті, аксіально-плунжерні та радіально-плунжерні гідромотори Volvo .

Управління рухом валу гідромотора здійснюється за допомогою гідророзподільника або за допомогою засобів регулювання гідроприводу.

Гідронасос – це пристрій, що перетворює енергію потоку рідини на механічну енергію, що впливає, надалі, на робочий механізм. Крім цього, однією з основних функцій гідронасосу є подача робочої рідини під тиском у трубопровід.

У розпорядженні спеціалізованого сервісу Гідро Спец Маркет з ремонту імпортних та вітчизняних гідромоторів та гідронасосів є спеціальне обладнання та ділові відносини із зарубіжними фірмами-постачальниками оригінальних запчастин.

Ми зможемо відремонтувати будь – який гідромотор або гідронасос Volvo . Крім цього ви можете не ремонтувати гідронасос або гідромотор Volvo , а купити у нас новий.

Наші фахівці з радістю проконсультують вас, і нададуть висококваліфіковану допомогу в ремонті гідромотора та гідронасосу Volvo . Все що вам потрібно – це вислати його (гідромотор або гідронасос) до нас на дефектування, або просто зробити заявку на сайті нижче, після чого наші фахівці зв’яжуться з вами і скажуть ціну та термін ремонту.

Зробити заявку {gallery} Volvo {/gallery}

Aktiebolaget Volvo ( Volvo koncernen, у США відома як Volvo Group) – шведський концерн. Виробляє комерційні та вантажні автомобілі, автобуси, двигуни та різне обладнання. Раніше концерн Volvo виробляв також легкові автомобілі, але в 1999 році продав своє відділення легкових автомобілів під ім’ям Volvo Personvagnar ( Volvo Cars) концерну Ford, який у 2010 році перепродав його концерну Geely. Слово ” Volvo ” походить з латинської мови і спочатку було гаслом материнської компанії – знаменитої SKF.

Дослівно назву можна перекласти як «Кручуся» або «Обертаюся» (лат. Volv — кручення), але згодом устоявся варіант «Качусь». Штаб-квартира в місті Гетеборг, Швеція.

Історія

Компанія заснована в 1915 році Ассар Габріельссон (швед. Assar Gabrielsson) і Густаф Ларсон (швед. Gustaf Larson) як дочірня компанія відомого виробника підшипників SKF. 14 квітня 1927 року був випущений перший серійний автомобіль Jakob OV4 (з двигуном потужністю 28 к. с., максимальна швидкість – 90 км/год). Вже в 1935 році Volvo набуває повної незалежності від SKF.

У 1956 році на посаду президента концерну стає доктор машинобудування та доктор економічних наук Гуннар Енгеллау (швед. Gunnar Engellau). До часу його роботи в Volvo належить розквіт компанії: в 1956 році стартував експорт шведських автомобілів в США (у 1957 році в Сполучених Штатах було продано 5000 машин марки Volvo ), наростав обсяг виробництва автомобілів (31 000 примірників у 1956 році, 205 000 одиниць 1971). Слід зазначити, що в ці роки на Volvo працював Нільс Івар Болін, автор триточкових ременів безпеки. Моделі Volvo PV444 та P120 Amazon стали першими у світі, оснащеними цими елементами. У 1960 році була випущена модель P1800 – двомісне спортивне купе. У 1966 році почалося виробництво Volvo 144, оснащеної двоконтурною робочою гальмівною системою і зонами кузова, що деформуються. У 1976 році конструктори Volvo представили кисневий датчик (Lambda Sond) і каталітичний нейтралізатор газів, що відпрацювали.

У 1999 році концерн Volvo продав свій легковий підрозділ Volvo Personvagnar компанії Ford за 6,45 млрд. доларів. C 1999 Volvo Personvagnar AB (у США відома під ім’ям Volvo Cars) стала підрозділом концерну Ford. У грудні 2009 року Ford оголосив про продаж Volvo Personvagnar AB за $1,8 млрд китайської компанії Zhejiang Geely Automobile. 29 березня 2010 року китайська компанія офіційно оголосила про підписання документів щодо придбання компанії Volvo Personvagnar та прав на бренд Volvo у компанії Ford Motor за 1,8 мільярда доларів. 2 серпня 2010 року угоду було завершено[2][3]. В даний час правами на бренд і логотип Volvo одночасно мають концерн Volvo і китайська компанія Geely Automobile, яка володіє Volvo Cars.

Діяльність

В даний час концерн Volvo є шведським постачальником вантажівок, автобусів та будівельного обладнання, систем морських двигунів, космічних компонентів та фінансових послуг.

Торгові марки

Торговою маркою « Volvo » спільно володіють концерн Volvo і компанія Volvo Personvagnar, що належить концерну Geely[7]. Крім того, концерну Volvo належать марки:

Renault Trucks
Mack
Nissan Diesel
Prevost
Nova Bus

Структура

Концерн ділиться на 9 виробничих компаній та 11 бізнес-підрозділів.

Виробничі компанії, що входять до концерну Volvo :

Volvo Trucks – виробництво вантажних автомобілів під маркою Volvo , комплексних транспортних рішень
Mack Trucks – північно-американське виробництво вантажних автомобілів під маркою Mack
UD Trucks – виробництво вантажних автомобілів, автобусів, автобусних шасі та двигунів під маркою Nissan
Volvo Bussar – розробка та виробництво автобусів та двигунів під маркою Volvo
Volvo Construction Equipment — розробка та виробництво та обслуговування будівельної техніки під маркою Volvo , обладнання для будівельної та суміжних галузей
Volvo Penta — розробка та виробництво двигунів та енергетичних установок для морських суден (прогулянково-туристичних та комерційних) та промислового застосування (електростанції, обробка матеріалів)
Volvo Aero — розробка та виробництво сучасних компонентів двигунів для літаків та ракет космічного призначення
Volvo Financial Services — фінансові послуги

Ділові підрозділи

Концерн Volvo включає також компанії підтримки бізнесу:

Volvo 3P (англ. three P’s – «три П») – планування виробництва, розробка виробництва, купівля (англ. product planning, product development and purchasing)
Volvo Powertrain – розробка та виробництво важких двигунів, коробок передач та карданних валів
Volvo Parts – післяпродажні рішення (запасні частини, обслуговування) для концерну
Parts Logistics — логістика запасних частин
Product Support — післяпродажне обслуговування та діагностичні інструменти
Volvo Action Service — аварійна служба
Volvo Technology — інновації, наукові дослідження та розробки
Департамент енергетики та фізики (Energy Conversion & Phy) — наукові дослідження, розробка концепцій, технологій та методів, пов’язаних з двигунами та трансмісіями
Департамент людей, систем та структур (англ. Humans, Systems & Structures) — прикладні дослідження та розробки з акцентом на розвиток взаємодії між користувачем та системою з метою створення безпечних, екологічно чистих, ефективних та задовольняючих портебності продуктів та послуг (людські фактори, технології інтелектуальних транспортних засобів, механіка та виробництво, охорона навколишнього середовища та хімія)
Департамент мехатроніки та програмного забезпечення (англ. Mechatronics & Software) — дослідження та розробка вбудованих систем управління
Департамент транспорту, інформації та комунікацій (англ. Transport, Information & Communication) — дослідження та розробка інформаційних технологій, бездротового зв’язку з електронікою транспортних засобів, логістики та бізнес-інженерії для підвищення транспортної безпеки, захисту та ефективності
Департамент технічної інфраструктури (англ. Technical Infrastructure) – розвиток та підтримка технічної інфраструктури для прийняття гнучких та економічно ефективних рішень з урахуванням ІТ у просунутих інженерних та дослідно-конструкторських проектах
Volvo Logistics – логістика та упаковка
Volvo Information Technology – ІТ- всього виробничого процесу, від розробки та виробництва до продажу, післяпродажного обслуговування та управління
Volvo Technology Transfer – розробка та підтримка нових підприємств, що мають відношення до концерну
Volvo Business Services – послуги фінансового та кадрового управління
Volvo Treasury – внутрішній банк концерну, що координує глобальні фінансування стратегій концерну та фінансову інфраструктуру
Volvo Group Real Estate– управління комерційною власністю та оптимізація взаємодій щодо всіх об’єктів нерухомості концерну
Volvo Group NAP (Non-Automotive Purchasing) – глобальна організація закупівель непрямих товарів та послуг для всіх підрозділів концерну
Управління
Volvo Event Management – координування діяльності, включаючи спонсорство регати Volvo Ocean Race

Зробити заявку

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Никита

    Насос гура Вольво делали штуки 4, все отлично

    Никита