Написать в Viber
Написать в Telegram

Гідроциліндр AH 176858 (AN 176858) John Deere

(1 отзыв клиента)

Гідроциліндр АН 176858 (AN 176858)
Підйому лап на культиваторі John Deere 960

Гарантія 12 місяців, оплата при отриманні.

Також працюємо з ПДВ

Циліндр Джон Дір AH 176858

Гідроциліндр підйому лап на культиваторі John Deere 960

John Deere 960 гідроциліндр 176858 є в наявності. Виконаний за оригінальним кресленням, гарантія 12 місяців. Також можемо виконати капремонт цього гідроциліндра. Можлива заміна штоків, заміна ущільнень, шліфування та хромування штоків.

Кожен вид сільськогосподарських машин має бути якісно зібраний та надійний при експлуатації. Оскільки проста техніка через прикрі поломки затримує найважливіші процеси обробки врожаю. Тому економія на якісній техніці або комплектуючих до неї може коштувати значно дорожче. У результаті вилитися у велику проблему для власників та орендарів. Бренд John Deere – виробник саме такої якісної техніки, якій довіряють, і яка поширена у всьому світі. Наприклад вихід з ладу відбувається раптово і часто важко відразу знайти необхідні якісні комплектуючі. Компанія Гідро Спец Маркет пропонує гідроциліндр John Deere AH 176858 . Також компанія здійснює ремонт гідравліки: ремонт гідронасоса, ремонт гідромотора, ремонт гідроциліндра, ремонт насос-дозатора та ін.

Гідроциліндр AH 176858 підйому лап на культиваторі John Deere 960

Є складовою техніки, по праву визнаною кращою в передпосівній обробці грунту.

Плюси

– рівне поле після обробки;

– рихлий, м’який ґрунт;

– рівномірну ґрунтову структуру;

– покращує контакт грунту та насіння;

– гарантує згодом рівномірні сходи.

Культиватор John Deere 960

Насамперед важливою складовою культиватора є гідроциліндр Джон Дір АН 176858. Він   готує грунт, покритий залишками рослин, до посіву. Передпосівна обробка ґрунту за допомогою культиватора John Deere 960 бореться з бур’янами. Також розрівнює ґрунт, розпушує ґрунт перед посівами. Завдяки системі плаваючого зчеплення здійснює обробка грунту з однаковою глибиною. Насамперед передні лапи культиватора – це первинне підрізування ґрунту та обробка. Четверті та п’яті ряди культивують інше, перемішуючи ґрунт. Культиватор John Deere 960 виробляє високоефективну обробку ґрунту навіть у найскладніших умовах та на високих швидкостях.

Крім того, Гідро Спец Маркет виконує капремонт гідроциліндрів будь-якої складності. Наприклад, заміну штоків, ущільнень. Крім того виконує шліфування та хромування штоків.

Артикул: AH 176858 Категория:

Бренд

John Deere

John Deere
brands

John Deere

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Дима

    Брали на выставке Агроекспо, спасибо за скидку!
    Как и обещали оставляем отзыв)
    Все супер!

    Дима