Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Binotto ремонт гідроциліндра

(1 отзыв клиента)

1 000

Ремонт гідроциліндрів Binotto. Ремонт гідроциліндрів Binotto. Гідравліка Binotto Україна.

Найпоширеніші несправності та поломки гідроциліндрів

  • Засор масляної системи
  • Здуття хрому на штоку
  • Пошкодження хромованого покриття
  • Викривлення штока
  • Пошкодилася гільза

Спеціалізація

Компанія Binotto спеціалізується на виробництві гідравліки для комерційної вантажної техніки , тягачів , причепів та самоскидних напівпричепів .

Binotto виготовляють гідроциліндри із зовнішньою кришкою, з вушком і двома вушами. Телескопічні гідроциліндри Бінотто або Біното націлені на експлуатацію в середовищі, яке не є вибухонебезпечним для комерційного транспорту. Гідроциліндр Binotto зарекомендував себе як дуже якісний продукт. Гідравлічні циліндри Binotto ідеально підходять для встановлення на вантажівки Volvo, Scania, Man, МАЗ та КамАЗ. Гідроциліндри Binotto зустрічаються на комбайнах , бетонозмішувачах , самоскидах, сміттєвозах та на іншій подібній техніці. Компанія binotto офіційний сайт binotto.com.

Ремонт гідроциліндра Binotto

Проводимо ремонт штока гідроциліндра, гільзи, ущільнювача, втулки і таке інше. Ремонт гідравліки на різну техніку, наприклад ремонт гідроциліндрів камаз , ремонт гідроциліндра підйому кузова , є стенд для ремонту гідроциліндрів, робимо ремонт гідроциліндрів , а так само ремонт гідроциліндра навантажувача , ремонт гідроциліндрів мтз , ремонт гідроциліндра підйому кабіни , і виготовлення гідроциліндра .

Процес відновлення гідроциліндра.

Для початку шляху ремонту гідроциліндр потрібно демонтувати з техніки.

Після демонтажу циліндра відбувається його розбирання , на частини з яких він складається. Без такої процедури не надається можливості виявити точну поломку та її причини, а також у якому стані зараз гідроциліндр — тому вона обов’язкова. Тому і точну ціну ремонту гідроциліндра можна сказати тільки після розбирання та дефектування . На жаль.

Дуже важливо точно знати, де знаходиться дефект і як швидко його можна усунути. Щодо цього ми повинні перевірити та деталізувати всі частини гідравлічного циліндра, щоб максимально точно визначити проблему.

Розбирання гідроциліндра

Є три способи розбирання гідроциліндра. Чому три? Тому що кожен із способів підходить під різний стан гідроагрегату до ремонту.

Спосіб номер одинремонт руками . Тут не використовується спеціальне обладнання, а майстер самотужки за допомогою інструментів таких як ключ, шуруповерт, викрутка або інші інструменти. Такий підхід має місце, коли одразу зрозуміло, що у зовнішній частині та за допомогою візуального огляду не знайдено пошкоджень, які могли б зійти за критичні.

Спосіб номер дваза допомогою стенду розриву або розривного стенду. Такий спосіб застосовується в тому випадку, коли не надається можливість вручну розібрати гідроциліндр через пошкодження. На такому стенді можна роз’єднати штоки від гільзи. Зокрема, такий спосіб розбирання здійснюється, якщо гідроциліндр великого розміру.

Спосіб номер трипідрізування або розрізання . Такий спосіб вважається радикальним. Такий спосіб застосовують, коли розривний стенд не може допомогти проблемі. Без згоди замовника така операція не робиться. Ми завжди дзвонимо власнику і говоримо про це, і домовляємось чи не домовляємось.

Не важливо в якій точці України ви знаходитесь, Київ , Хмельницький , Вінниця , Кропивницький , Херсон , Харків , Дніпро , Мелітополь , Запоріжжя , Суми , Луцьк , Львів або Львів (ремонт гідроциліндра чи ремонт гідроциліндрів), Полтава або будь-який інший населений пункт , смт або село — ми можемо допомогти вам і зробити ремонт гідроциліндрів.

Компанія Гідро Спец Маркет здійснить ремонт гідравлічного циліндра будь-якої складності дасть гарантію від півроку. Якщо ви шукаєте Binotto сервісний центр, зателефонуйте нам за номером +38 (098) 566-43-77 або залиште заявку на сайті . Ремонт Binotto Київ, або будь-яке інше місто України — не складає для нас труднощів, оскільки ми працюємо по всій країні.

Ремонт гідроциліндра Binotto

Виробляємо ремонт гідроциліндра на будь-яку техніку, імпортну та вітчизняну.

Atlas, Atos, Binotto, Bosch Rexroth, Case, CAT, Caterpillar, Challenger, Claas, Contarini, Daewoo, Daf, Dong Feng, Dongfen, Edbro, Even, Faw, Fendt, Ferrari, Ford Cargo, Foton, Freightliner, Georg, Ginaf , Grunwald, Hania, HC2, HC3, Hidromas, Hino, Hitachi, Horcsh, Howo, Hydraulic, Hydraulik Ring, Hyundai, Hyva, Ihi, International, Iveco, JCB, Kato, Kawasaki, Kenworth, Komatsu, Liebherr, Linde, Livenza, Man, Marrel, Mda, MDR, Mecman, Meiller, Mercedes-Benz, Nummi, Panav, Parker, Penta, Ponar, Renault, Rexroth, Samhydraulik, Sauer sundstrand, Scania, Schmitz, Shaanxi-Man, Sinotruk, Tatra, Tonar, Vickers , Volvo, Wielton, YoungMan, Бріп, Камаз, Нефа, Самс

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Роман Прилучный

    Делали хромирование штоков и замену ремкомплектов, больше не течёт

    Роман Прилучный