Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Bobcat ремонт гідромотора / гідронасоса

(1 отзыв клиента)

 

Діагностика безкоштовно
Капремонт гідронасосу від 3500грн
Капремонт гідромотора від 4000грн
Капремонт гідророзподільника від 2000грн за секцію
Капремонт гідроциліндра без заміни штока від 3000грн 

із заміною штока від 5000грн

1 000

Ремонт гідромотора та гідронасосу Bobcat. Ремонт гідромоторів та гідронасосів на Бобкат в Україні. Ремонт гідравліки Бобкет.
Телефон +38 098 566-43-77

Сервіс Гідро Спец Маркет здійснить ремонт гідромоторів та гідронасосів та будь-якої гідравліки на техніку Bobcat для бульдозерів, фронтальних навантажувачів та екскаваторів, телескопічних навантажувачів та іншої техніки. Машини компанії Bobcat мають більш як 55-річну історію, побудовану на фермі для фермерів.

Bobcat – це загальна назва міні-навантажувача, і для цього є багато причин. Машини з емблемою American Lynx є синонімом швидкості та компактності, універсальності та надійності. 55-річний Bobcat постійно вводить у сільськогосподарську сферу нові технології та встановлює напрямок розвитку сектора у тісній співпраці з людьми, які пов’язані із землею. Фахівці компанії Бобкат, або як ми прийнято називати Бобкет, постійно займаються дослідженнями , щоб розробити найкращий продукт для споживача.

Телескопічні навантажувачі Bobcat нового покоління призначені виключно для сільськогосподарської діяльності.

Для українського ринку, який обслуговує українські фермери, Гідро Спец Маркет пропонує ремонт гідромоторів Bobcat або гідронасосів будь-якої складності, з найчеснішою ціною.

 

Діагностика безкоштовно
Капремонт гідронасосу від 2500грн
Капремонт гідромотора від 3000грн
Капремонт гідророзподільника від 1000грн за секцію
Капремонт гідроциліндра без заміни штока від 3000грн

із заміною штока від 5000грн

ремонт Bobcat

Ремонт гідронасосів та гідромоторів Bobcat

Сервіс Гідро Спец Маркет здійснить ремонт гідромоторів та гідронасосів та будь-якої гідравліки на техніку Bobcat для бульдозерів, фронтальних навантажувачів та екскаваторів, телескопічних навантажувачів та іншої техніки. Оплата за фактом виконання ремонтних робіт. Гарантія 6 місяців. Безкоштовне дефектування.

Звертайтесь до нас за телефоном 098 566 43 77 або залишайте заявку на сайті .

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

 

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Борис Викторович

    Делали у вас импортный насос, спасибо за запасные ремкомплекты!

    Борис Викторович