Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Ремонт гідророзподільника Akon. Типи гідророзподільника Akon

(1 отзыв клиента)

Компанія Гідро Спец Маркет робить ремонт гідророзподільників Akon, а також будь-якої гідравліки, будь-якого типу та складності. Працюємо по всій Україні, приймаємо службою доставки Нова Пошта, САТ, Делівері. 

1 000

Гідророзподільник – гідроагрегат, який керує та регулює потоки робочої рідини.

Гідравлічний розподільник здатний змінювати потік робочих рідин, а також її напрям, так само змінюють її витрату і здатний регулювати величину. Управління базується на звичайних процесах. Плавне регулювання величини потоку дозволяє золотник, який має високоточно-відміряні прорізи.

Ремонт гідророзподільника Akon.

Моноблочні гідророзподільники потрібні для того, щоб змінювати напрямок потоку, розвантажувати насоси в нейтральних позиціях золотників, обмежувати тиск робочої рідини на гідролініях.

Сам гідророзподільник складається із запобіжного клапана та литого блоку, в якому паралельно розміщені золотники.

Такі гідроагрегати використовуються на сільгосптехніка, і стоять на гідроприводах, з шестерневими або шестерні насосами. Ще вони можуть використовуватися в дорожній та дорожньо-будівельній техніці, на навантажувачах, на машинах технологічного призначення, на екскаваторах, кранах-маніпуляторах та інших спеціальних машин, в яких є насоси, аксіально-поршневі.

Технічні характеристики моноблочних гідророзподільників Akon

Параметр/Серія AMV-50 KVM15 KVM16 VM20
Кількість секцій 1 – 6 1 – 6 1 – 9 6
Номінальна продуктивність,
літр/хв
50 70 120 60
Фотографії гідророзподільник купити в Україні моноблочний розподільник гідророзподільник корпус моноблок купити моноблочний гідророзподільник
Максимальний робочий тиск, бар 350
Максимальний зворотний тиск, бар 30
В’язкість масла, що рекомендується, сСт при 100°С 5,4 – 11,4
Рекомендований розмір осередків фільтра, мкм максимум 30
Особливості конструкції та застосування Оснащені зворотними клапанами. Встановлюються на крани маніпулятори для керування аутригерами. Застосовуються для екскаваторів на базі тракторів, а також у різних схемах керування потоками мобільної та промислової гідравліки.

Секційні гідророзподільники

Секційний гідророзподільник зібраний із секцій, які називаються набірними, кожна секція, як модуль, незалежна від іншої, і виконує саме свою функцію. Плюсом конструкцій даного типу і те, що у секцій можна модифікувати чи змінювати, дивлячись які технічні умови нині є.

Такі гідророзподільники зазвичай встановлюються на комбайнах, різних навантажувачах, тракторах, використовуються в комунальному господарстві, наприклад, на дорожньо-будівельній техніці, для керування робочими органами, гідросистемах.

Такі розподільники це по суті набір золотникових секцій, у необхідній кількості, із запобіжним клапаном, і каналом підведення, а також є секція, в яку входив канал відведення.

Технічні характеристики секційних гідророзподільників Akon

Параметр/Модель KV173 KV174 KV176 KV196
Кількість секцій 2 х 3 2 х 4 6 6
Номінальна продуктивність,
л/хв
90 90 90 130
Фото
(натисніть, щоб збільшити)
ремонт гідророзподільника Akon Секційний гідророзподільник kv174 ремонт гідророзподільника Akon Розподільник гідравліки kv19
Креслення Відкрити Відкрити Відкрити Відкрити
Максимальний робочий тиск, бар 325 325 320 350
Максимальний зворотний тиск, бар 25 25 30 30
В’язкість масла, що рекомендується, сСт при 100°С 5,4 – 11,4
Рекомендований розмір осередків фільтра, мкм максимум 30

Особливості конструкції гідророзподільників Akon

Моделі Особливості гідророзподільників
KV173 Розподільник з відкритим центром. До нього входять комбіновані запобіжні клапани з антишоком та антикавітацією. На ньому стоїть унікальна схема підключення, яка дає можливість експлуатувати гідророзподільники в одну та двоконтурну лінію подачі високого тиску. До стандартної комплектації входить джойстик.
KV176 Гідророзподільник із відкритим центром. До нього входять комбіновані запобіжні клапани з антишоком та антикавітацією. Такий вид конструкцій використовується в мобільній гідравліці, а точніше у її гідросистемах, разом із дивертором та без послідовного підключення. Використовуються на екскаваторах з урахуванням тракторів з установкою перемикача каретки усунення.
KV196 Такий розподільник розроблявся у Німеччині, німецькими конструкторами. Тут стоять запобіжні клапани від Bosch, які забезпечують стабільність на високому рівні, якщо трапляються перепади тиску. Аналоги таких гідророзподільників це розподільник F-130, він адаптований за сполучними розмірами і розташування портів, для портування на маніпулятори-крани:
Jonsered, ОМТЛ, Атлант, ОМТ, Hiab, DL, Palfinger, Epsilon, Penz, Fiskars, Loglift та інші.

Гідророзподільник із компенсатором тиску Akon

Гідророзподільник PKV17 інноваційна модель компанії Akon, представляє себе гідравлічний розподільник з компенсатором тиску, а також чутливим до навантажень.

Від звичайних розподільників дана модель відрізняється зниженим споживанням енергії, високою чутливістю контролю, максимальною ефективністю.

Принцип роботи гідророзподільника

Олія прямує в бак через насос, при нейтральному положенні золотників, і проходить через золотник регулювання тиску компенсатора трьох ходового. У нейтральне положення насос встановлює пружина компенсатора 3х ходового, яка дуже чутлива до навантаження.

Високе навантаження компенсатора трьох ходового подається на лінію LS, проходячи через контур човникового клапана, і частково або повністю може перекривати з’єднання з гідробак.

Основні переваги гідророзподільників Akon

Збільшення ефективності експлуатації, зменшення споживання енергії, збільшення терміну експлуатації системи загалом.

Простота управління досягається завдяки зручному дизайну та концепції модулів, що дає можливість оптимізації структурної системи.

Чудова продуктивність

Чутлива до навантаження, технологія компенсації тиску, знижує потребу в пальному та охолодженні агрегату.

Пропорційний клапан із попередньою компенсацією навантаження

Незалежно від тиску навантаження, пропорційний клапан SPV120 забезпечує регулювання потоку в діапазоні від 5 до 130 літрів за хвилину. Такий клапан дає можливість точного контролю та ефективності на будь-якій техніці.

основні переваги

Це аналоги PVG клапана.
Має конструкцію з модулів, що дуже зручно, залежно від бажання замовника, і від технічних вимог, а також сфери застосування.
Випробувальні механізми та компенсатори тиску при зміні навантаження у кожній із секцій підтримують постійний перепад тиску.
Через дизайн конструкції, який продуманий, SPV120 дає можливість розширеного індивідуального контролю.

Порівняння гідророзподільників таблиця

У таблиці є порівняння гідророзподільників та їх характеристик, які найчастіше зустрічаються на ринку України.

Техніч.
можл.
кер.
клапана
Parker
Hydraulic
(Німеччина)
Akon
Hidrolik
(Туреччина)
Nord
Hydraulic
(Швеція)
Nord
Hydraulic
(Швеція)
Akon
Hidrolik
(Туреччина)
Hydro
control
(Італія)
Kontak
(Англія)
Youli
Hydraulic
(Тайвань)
Pedro
Roquet
(Іспанія)
Модель
клапана
F130 KV19 RM276 RM316 KV17 HC-D4|6 КА18 SN 4 406
Клапан із
відкритим
центром
так
Кострукція
клапана
секц. секц. Моноблок секц. секц. секц. секц. секц.
Номінал.
витрата,
л/хв
120 120 100 90 80 80 70 80 90
Максим.
витоку
Р = 100 bar,
см 3 /хв
<10 <10 <20 <10 <10 <10 <10 <12
Запобіг.
клапана
(antishoc&
anticavit.)
так/Bosh так/Bosh так так так так так так так
Аксесуари
у вільному
продажу
(джойстик/
важіль,
секції,
клапани
та ін.)
так так
Наявність у
регіонах
України
так так

Ремонт гідророзподільника Akon

Компанія Гідро Спец Маркет робить ремонт гідророзподільника Akon, а також будь-якої гідравліки, будь-якого типу та складності. Працюємо по всій Україні, будь-якою службою доставки. Київ, Житомир, Запоріжжя, Мелітополь, Одеса, Дніпро, та будь-які інші міста, а також населені пункти. Дефектування та аналіз після ремонту — безкоштовно. Є можливість фото та відео реєстрації ремонту. Даємо всі документи, а також довгострокову гарантію та підтримку.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Александр

    Делали у так называемых “официалов” Акон, ничего не изменилось, в гарантии просто отказали.
    Спасибо, что спасли положение и вышло гораздо дешевле

    Александр