Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Насос дозатор НДМ-200-У600 (ХТЗ, ДЗ-98)

(1 отзыв клиента)

Ремонт насосів дозаторів на трактори

Ремонт насосів дозаторів на трактори , по всій території України. Ціна 800-1400грн
Зможемо відремонтувати ваш дозатор незалежно від характеру поломки.
Телефонуйте за телефоном +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті.

В наявності Насос дозатор НДМ-200-У600 Детальніше У його конструкцію входять корпус, хитний вузол і розподільник. Його переваги: ​​протиударні клапани обмежують тиск у масляних магістралях, при силовому агрегаті, що не працює, забезпечується перекриття зливної магістралі. Крім того, здійснюється подача масла в гідроциліндри у разі аварійної ситуації.

Робочий об’єм 200куб.см
Застосування Автогрейдери: ДЗ-98В, ДЗ-98В-1. Трактори: ХТЗ-120, Т-151-08
Аналог HKUSQ-200/500/4-160mx
Вага 9кг
Гарантія 6 місяців

Насос-дозатор (дозувальний насос)  – насос , призначений для точного дозування заданого обсягу продукту.

При виборі насоса дозування необхідно враховувати обсяг дози, точність дози, необхідну швидкість наповнення. Продуктивність насоса-дозатора зазвичай вимірюється в мл/годину або л/годину.

За типами поділяються на:

Причини несправності насос дозатор НДМ-200-У600

Нестійкий передній міст Це свідчить про зміщення осі поворотного валу. Також причина може бути в зазорах, які утворилися в тязі кермового керування або в якомусь із вузлів агрегату. Можливо, буде потрібний ремонт насос дозатор НДМ-200-У600

Докладання зусиль при повороті керма Причина зменшення обсягу масла в дозаторі. Крім того, можливою причиною техніки називають попадання повітря в гідросистему, що може спричинити роботу обладнання вхолосту.
Самостійний поворот керма Причина подібної неполадки – у неправильному місцезнаходження золотника у насосі. Дві пружини впливають з його нейтральне становище. Від поломки однієї з пружин, олія може почати подаватися на один циліндр, а це призведе до несанкціонованого повороту керма. При виникненні подібної проблеми або інших проблем, пов’язаних з насосом-дозатором, компанія Гідро Спец Маркет виконає ремонт насоса-дозатора в термін 4-7 днів.
Виявляється відсутність упору або дуже поганий упор при повороті За свідченням фахівців, причиною є нестача олії у дозаторі. Це негативно впливає на його роботу. Другою причиною названої проблеми можуть бути непридатні, зношені ущільнення циліндрів, що відповідають за поворот транспорту.
Колеса трактора повертаються в інший бік, протилежний від повороту керма.

 

Ця проблема може бути викликана наступною причиною: висновки до циліндрів неправильно з’єднані з насос-дозатором. Це призводить до того, що робоча рідина подається на інший циліндр та інша сторона посилюється.
Артикул: НДМ-200-У600 Категории: ,

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Михайло Іванович

    отримали вашого дозатора, дякую за додаткову знижку, це приємно!

    Михайло Іванович