Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Caterpillar ремонт гідроциліндра

(1 отзыв клиента)

Гідро Спец Маркет виконує заміну штоків на Італійські, заміну ущільнень на поліуретанові. Крім того, можливе шліфування та хромування штоків. Гарантія на всі види ремонту 6 місяців!

1 000

Ремонт гідроциліндрів Caterpillar. Ремонт гідравліки Caterpillar Ремонт гідроциліндрів Катерпілар в Україні.

Спеціалізація

Компанія CAT спеціалізується на випуску землерийно-транспортної техніки , будівельної техніки , дорожньо-будівельної та дорожньої техніки , будівельного обладнання , взуття та захищених мобільних телефонів.

Гідравліка Caterpillar представлена ​​у таких позиціях

Гідроциліндри підйому відвалу бульдозера CAT D5H,
Гідроциліндри нахилу розвалу CAT D9R, Гідроциліндри нахилу розпушувача CAT D9R,
Гідроциліндри розпушувача для автогрейдера Caterpillar ша відвалу екскаватора Caterpillar M315C, Гідроциліндри рукояті екскаватора Caterpillar 320B та інші

Ремонт гідроциліндра CAT

Причини несправностей:

 • Найчастішою поломкою, після якої може знадобитися ремонт гідроциліндра Caterpillar , називають механічні пошкодження ущільнень або штоків гідроциліндра.
 • Потрапляння сторонніх речовин у робочу рідину можна назвати частою причиною неполадок гідроциліндра. Спровокувати неполадки та подальший ремонт можуть і хімічні речовини, що використовуються для чищення гідроциліндра.
 • Коли допустима до експлуатації температура гідроциліндра підвищується, також можуть виникнути неприємності для власника техніки. І в цьому випадку потрібне звернення лише до фахівців високої кваліфікації.
 • Підвищеної уваги та постійного контролю також вимагає робочий тиск у гідроциліндрі.
 • Своєчасна заміна олії дуже важлива. Олія повинна відповідати нормам, прописаним виробником. В іншому випадку гідроциліндр після недовгої експлуатації може вийти з ладу.

Ремонт гідроциліндрів Caterpillar

Сервіс Гідро Спец Маркет здійснить ремонт гідроциліндрів та будь-якої гідравліки Caterpillar для бульдозерів, фронтальних навантажувачів та екскаваторів і не тільки. Оплата за фактом виконання ремонтних робіт. Гарантія до шести місяців. Дефектування безкоштовно.

Ремонт гідроциліндра Caterpillar виробляємо в будь-якому місті, не тільки Київ чи Дніпро, а й вся Україна, в тому числі маленькі міста та села. Не важливо ви у Вінниці чи Мелітополі, Херсоні чи Одесі, Львів чи Тернопіль – ми зможемо допомогти вам у ремонті гідравліки Сaterpillar. Звертайтесь до нас за телефоном 098 566 43 77 або залишайте заявку на сайті письмово.

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

ремонт гідроциліндра caterpillar

ремонт гідроциліндра катерпилер

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

 1. Черныш Игорь

  Все работает супер, спасибо!

  Черныш Игорь

  • admin

   Спасибо за отзыв!

   admin