Написать в Viber
Написать в Telegram
,

НШ подвійний 10-10

(1 отзыв клиента)

Насоси НШ випускають як лівого (з літерою Л наприкінці позначення насоса), так і правого обертання (не вказується в позначенні), залежно від складання. Лівого обертання – обертання ведучого ротора проти годинникової стрілки, правого обертання – обертання ведучого ротора за годинниковою стрілкою, якщо дивитися з боку приводу.

9 500

В наявності НШ 10-10 круглий і плоский, правого і лівого обертання. Насамперед круглі шестерні насоси відрізняються від плоских підвищеною зносостійкістю та легкою переносимістю екстремальних температур (зовнішнього середовища і робочої рідини). Отже, для роботи в зимовий період або для робіт спекотним літом краще вибирати круглі насоси. НШ призначені для нагнітання робочої рідини переважно в сільськогосподарській техніці. Номер насоса вказує на обсяг робочої рідини, яку насос може пропускати. При здвоєному насосі об’єм підсумовується.

Каталожний номер НШ-10-10 3, НШ-10-10 3Л
Застосування Т-25 А, Т-25Ф, Т-16, ХТЗСШ-16М
Тип насоса двосекційний
Особливість левого вращения – применяется в комплекте переоборудования Т-25, Т-16 насосом-дозатором

правое вращение: Т-25, Т-25А

левое вращение: Т-16, Т-16М

Виробництво Україна
Каталожний номер НШ 10-10-3 – правий ; НШ 10-10-3Л – лівий
Гарантія 6 міс
Вага 4,2кг

 

НШ 10-10 і його застосування на техніці

трактор т 16мг

Тракторне самоходне шасі Т-16 випускався Харківським заводом 1961 – 1967 р. Проєктування Т-16 є вдосконаленим. ДСШ-14, проєкти розроблялися в СКБ з тракторних самохідних шасі в м. Харкові.

Т-16 мав дизельний двигун потужністю 16 к.с., з нестандартним розташуванням ззаду водійського місця, семиступінчасту коробку передач, і до трьох (залежно від модифікації), ВВП (вал відбору потужності).

Т-25трактор, що випускається в різних модифікаціях і заводах з 1966 року по 2019 рік. Він створений для міжрядного обробітку просапних культур, оранки землі в садах і теплицях, для роботи з косаркою та інших дрібних робіт. Передні напрямні колеса зменшеного діаметра. Привід тільки на задні колеса (4х2).

Характеристики НШ

Об’єм 10 + 10см³
Номінальний тиск на виході 16МПа
Максимальний тиск на виході 20МПа
Номінальна частота обертання вала 40 1/с
Максимальная частота оберту вала 60 1/с
Мінімальна частота оберту вала 16 1/с
Номінальная обємна подача 22л/м
Коефіцієнт подачі(не менее) 0,92
Споживана потужність (не більше) 16,8кВт
Вага 4,2кг
Артикул: 10-10 Категории: ,

Бренд

Гидросила

Украинская компания, которая производит Насосы и гидромоторы шестеренные, Аксиально-поршневые машины, Фитинги, рукава высокого давления и быстросъемные соединения, Гидрораспределители, Гидроцилиндры. В состав «Гидросила ГРУП» входит 6 производственных предприятий: АО «Гидросила» - разработка и производство насосов и гидромоторов шестеренных. Частное АО «Гидросила АПМ» - разработка и производство аксиально-поршневых машин и запасных частей к АПМ. АО «Гидросила МЗТГ» - разработка и производство гидрораспределителей. ООО "Гидросила ТЕТИС" - разработка и производство гидроцилиндров. Частное АО «Гидросила ЛЕДА» - разработка и производство быстроразъемных соединений, фитинга и рукавов высокого давления. ООО "Гидросила БЕЛАР"- разработка и производство гидроцилиндров. На данный момент на предприятиях "Гидросила ГРУП" работает около 4 000 человек.
Гидросила

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Орест Михайлович

    Брали на т 16, прийшов з паспортом та добре запокований. Ми дуже задоволені!

    Орест Михайлович